загрузка...

Фільм Робокоп 3 (1993)

RoboCop 3
Постер до фільму Робокоп 3 (1993)

Стрічка «Робокоп 3» розповість про долю міста Детройт в темній альтернативній реальності. Довгий час кіборг-поліцейський, котрий колись був людиною на ім’я Алекс Мерфі, захищав людство від самих різноманітних небезпек. Організація ОСР разом з японською компанією «Канаміцу» вирішили реалізувати проект модернізації великого мегаполісу. Таким чином можна буде звести рівень злочинності до нуля, а потреба в сильних правоохоронних органах просто відпаде.

Вся процедура повинна була відбуватися по схемі евакуації жителів старих будинків у спеціальні місця. Знесення всіх житлових кварталів і забудова новими. Насправді вся кампанія була направлена на методичне знищення потенційних злочинців. Всіх вивозили за місто і методично знищували. Коли про це дізнався Мерфі, він вирішив приєднатися до груп повстанців. Вони сформувалися з тих людей, що змогли спастися втечею від вірної смерті, що їх очікувала.

Тепер у Детройта є нова надія в обличчі робокопа. Чи зможе він захистити всіх від жорстокого вибору впливових сил цього світу можна буде дізнатися тільки після перегляду. Заради цього варто скачати торрент стрічки і дізнатися чи буде хороший кінець у цієї історії.

Інформація про фільм Робокоп 3 (1993)

Рік: 1993
Країна: США
Кіностудія: Orion Pictures
Режисер: Фред Деккер
Основні актори: Роберт Джон Берк, Маріо Мачадо, Ремі Раян, Джоді Лонг, Джон Позі, Ріп Торн, Мако, Джон Кастл, С.Д. Немет, Едіт Айві

Фільм Робокоп 3 (1993) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам