загрузка...

Фільм Роккі 2 (1979)

Rocky II
Постер до фільму Роккі 2 (1979)

Сільвестр Сталлоне, Карл Везерс і Талія Шайр в спортивній драмі Сільвестра Сталлоне «Роккі 2». Програвши поєдинок з Апполо Крідом в кінці першої частини, Роккі Бальбоа заліковує рани. Апполо, незважаючи на отримане чемпіонське звання, бажає ще одного матчу, щоб поквитатися за отримані рани, проте Роккі відмовляється через загрозу втратити зір.

Роккі приймає рішення покинути світ боксу. Тепер Роккі боксер у відставці, він одружується з Адріан, купує новий будинок і автомобіль. Однак його спроби влаштуватися на роботу не призводять ні до чого: через брак освіти він не отримує хорошу роботу, а, пропрацювавши короткий час вантажником, потрапляє під скорочення. Його єдине покликання - бокс і коли Апполо знову приходить до нього з вимогою реваншу, Роккі погоджується.

Але Роккі недостатньо добре підготовлений, в той час як його супротивник сильний, як ніколи, а вагітна Адріан проти його рішення повернутися. Для того щоб дізнатися, як далі будуть розвиватися події, рекомендуємо дивитися онлайн «Роккі 2».

Інформація про фільм Роккі 2 (1979)

Рік: 1979
Країна: США
Кіностудія: United Artists
Режисер: Сільвестер Сталлоне
Основні актори: Сільвестр-Сталлоне Талія Шайр / Talia Shire, Берт Янґ / Burt Young, Карл Везерс / Carl Weathers, Берджесс Мередіт / Burgess Meredith, Тоні Бертон / Tony Burton, Джо Спінелл / Joe Spinell, Леонард Ґейнс / Leonard Gaines, Сільвія Мілс / Sylvia Meals, Френк МакРей / Frank McRae

Фільм Роккі 2 (1979) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам