загрузка...

Фільм Роккі 3 (1983)

Rocky III
Постер до фільму Роккі 3 (1983)

З моменту перемоги Роккі Бальбоа над Аполло Крідом пройшло три роки. Тепер Бальбоа - світовий чемпіон у важкій вазі, вже 10 раз відстояв свій титул. Роккі стає вельми популярною і багатою людиною, яка бере участь в телевізійних шоу і красується на обкладинках передових видань. Одного разу у нього з'являється небезпечний суперник. Молодий боксер Джеймс Ленг, що відрізняється лютим і нестримним характером, виграє бої один за одним і цілеспрямовано йде до мети - титула світового чемпіона.

Незабаром після того, як Бальбоа бере участь в благодійному поєдинку з чемпіоном з реслінгу Тандерліпсом, Роккі заявляє, що для нього настав час піти з боксу. Джеймс Ленг звинувачує Роккі в тому, що його бої були підставними і той, всупереч рекомендаціям тренера, погоджується битися з Джеймсом. Чи вийде у Роккі знову відстояти свій титул? Адже він дізнається, що слова Ленга про підставні бої частково були правдою: Міккі підбирав таких супротивників, що не завдали б Роккі сильних травм.

Інформація про фільм Роккі 3 (1983)

Рік: 1983
Країна: США
Кіностудія: United Artists
Режисер: Сильвестер Сталлоне
Основні актори: Сільвестр-Сталлоне Талія Шайр / Talia Shire, Берт Янґ / Burt Young, Карл Везерс / Carl Weathers, Берджесс Мередіт / Burgess Meredith, Тоні Бертон / Tony Burton, Містер Ті / Mr. T, Галк Гоґан / Hulk Hogan, Йен Фрід / Ian Fried, Аль Сільвані / Al Silvani

Фільм Роккі 3 (1983) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам