Фільм Роккі 4 (1985)

Rocky IV
360p Постер до фільму Роккі 4 (1985)

Дивитись онлайн українською Роккі 4 (1985)

У 1985 році Роккі Бальбоа провів дружній спаринг з Аполло Крідом, людиною, завдяки якій Роккі колись став відомим. Після цього головний герой повертається додому, щоб відсвяткувати річницю весілля з дружиною і день народження шурина. В цей час в США приїжджає офіцер Іван Драго, непереможний радянський чемпіон у важкій вазі. Його завдання - кинути виклик кращим американським боксерам.

Аполло Крід, який пішов у відставку, вирішує провести бій з Іваном Драго, а Роккі, якого мучать погані передчуття, бере участь в підготовці Кріда до матчу. В результаті матчу Аполло гине, а Роккі, поховавши свого давнього суперника і друга, вирішує помститися Драго, перемігши його на боксерському рингу. Комісія не бажає санкціонувати бій, крім того, Іван Драго вважається боксером-любителем, тому Роккі доводиться відмовитися від титулу і подолати інші перешкоди. Чи зможе Роккі відновити колишню форму і показати радянському боксерові, на що здатний?

Показати деталі фільму

Фільм Роккі 4 (1985) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.8/10 (149,994 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам