загрузка...

Фільм Роккі 5 (1990)

Rocky V
Постер до фільму Роккі 5 (1990)

Роккі Бальбоа, який взяв участь в численних боях, вирішує нарешті піти з боксу. Численні травми і поважний для боксера вік не залишають йому іншого вибору, окрім як стати тренером. Джордж, менеджер, який займається боксерськими поєдинками, прагне вмовити Роккі взяти участь в боксерському поєдинку з нинішнім світовим чемпіоном Юніоном Кейном, проте Бальбоа відмовляється: йому не дають спокою проблеми з головою і він боїться нових травм.

Роккі стає особистим тренером Томмі Ганна, свого кращого учня, і робота займає весь час, цілком поглинає його і не дає можливості приділяти достатньо уваги синові і дружині. Між Роккі і його сином ростуть непорозуміння, а Томмі тим часом переймає техніку свого вчителя і успішно виграє бої, ставши «двійником Роккі». Згодом Томмі переманює інший менеджер і молодий боєць стає чемпіоном світу. Але для того щоб завоювати симпатії преси, новий чемпіон повинен битися зі своїм справжнім учителем - Роккі Бальбоа.

Інформація про фільм Роккі 5 (1990)

Рік: 1990
Країна: США
Кіностудія: United Artists, Star Partners III Ltd.
Режисер: Джон Г. Евілдсен
Основні актори: Сільвестр-Сталлоне Талія Шайр / Talia Shire, Берт Янґ / Burt Young, Сейдж Сталлоне / Sage Stallone, Берджесс Мередіт / Burgess Meredith, Томмі Моррісон / Tommy Morrison, Річард Ґант / Richard Gant, Тоні Бертон / Tony Burton, Джіммі Ґамбіна / Jimmy Gambina, Делія Шеппард / Delia Sheppard

Фільм Роккі 5 (1990) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам