загрузка...

Фільм Роккі Бальбоа (2006)

Rocky Balboa
Постер до фільму Роккі Бальбоа (2006)

Колишній суперчемпіон з боксу Роккі Бальбоа на прізвисько Італійський Жеребець весь вільний час присвячує турботам про свій ресторан, названий в пам'ять про померлу дружину Адріану, при цьому його особисте життя не складається: важкі спогади про минуле не дають розгорітися новому почуттю.

В цей час на боксерський Олімп сходить новий чемпіон - Мейсон Діксон, - проте критики бачать в його успіхах не особисті заслуги, а відсутність гідних суперників, на зразок тих, що траплялися на шляху легенди боксу Роккі Бальбоа.

Промоутери Мейсона, намагаючись реабілітувати свого підопічного, умовляють Італійського Жеребця провести поєдинок. Щоб краще підготуватися до бою, Бальбоа звертається за допомогою до Тоні Еверса - колишнього тренера свого багаторічного суперника Аполло Кріда.

У день події публіка зустрічає Роккі гучними оваціями, поява ж Мейсона викликає несхвальні вигуки і свист. Бальбоа, який набрав відмінну спортивну форму, раз у раз завдає сильних і точних ударів, але і Діксон, озлоблений неприязним ставленням натовпу, також починає вкладати всю міць в свої хуки й апперкоти. В ході змагання молодий суперник ламає руку, продовжуючи бій на анальгетиках. Напружена сутичка йде зі змінним успіхом. У якийсь момент, коли Роккі особливо важко, йому в видінні ввижається Адріана і колишній тренер Міккі; це підтримує моральні сили боксера і він доводить змагання до кінця.

Спільним рішенням двоє з трьох рефері віддають перемогу Діксону. Але для Роккі головним став зовсім не результат цього бою, а можливість довести самому собі, що час не владний над людиною, поки її душа молода.

Після поєдинку Роккі відвідує могилу покійної дружини, щоб подякувати їй за духовну підтримку.

Інформація про фільм Роккі Бальбоа (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Режисер: Сильвестер Сталлоне
Основні актори: Сільвестр-Сталлоне Берт Янґ / Burt Young, Антоніо Тервер / Antonio Tarver, Джеральдін Гьюз / Geraldine Hughes, Майло Вентімілья / Milo Ventimiglia, Тоні Бертон / Tony Burton, А Дж. Бенза / A.J. Benza, Джеймс Френсис Келлі III / James Francis Kelly III, Талія Шайр / Talia Shire

Фільм Роккі Бальбоа (2006) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам