загрузка...

Фільм Росомаха (2013)

The Wolverine
Постер до фільму Росомаха (2013)

Кінострічка «Росомаха» розповість всім глядачам що вирішили дивитися онлайн цей фільм продовження історії Джеймса Логана. Тепер він вже відомий під зовсім іншим іменем, яке отримав після вставки екзоскелету в тіло. Під час Другої Світової війни команда мутанта брала участь в операції під час бомбардування Нагасакі. В цей час Росомаха спас японського офіцера Ясиду від вірної смерті від радіації.

Цей чоловік запам’ятав подвиг невідомого американця назавжди. Пройшло багато років і з того часу Логан дуже змінився. Його здатність жити вічно і швидко регенерувати людські клітини стали його спасінням і прокляттям в одному обличчі. Він сховався в далекій канадській провінції подалі від людських очей.

Там він кожен день заливався алкоголем поки не зустрів японку Юкио. Вона сказала, що Ясида хоче бачити Росомаху перед смертю, адже йому лишилося недовго. Після прибуття на далекий Схід Логан побачив старого друга на смертному одрі з багатьма апаратами. Колишній офіцер запропонував забрати в Джеймса його безсмертя, а натомість він здобуде можливість прожити нормальне життя. Росомаха відмовився, а Ясида помер. Однак виявилося, що це був лише привід для того щоб заманити мутанта в Японію. З цього моменту почнеться справжня боротьба за життя.

Інформація про фільм Росомаха (2013)

Рік: 2013
Країна: Австралія, США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Джеймс Менґолд
Основні актори: Хю-Джекман Фамке Янссен, Вілл Юн Лі, Брайан Ті, Хіроюкі Санада

Фільм Росомаха (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам