загрузка...

Фільм Саботаж (2014)

Sabotage
Постер до фільму Саботаж (2014)

Елітний загін спецназу під проводом керівника Джона Уортона займається затриманням і обеззброєнням впливових наркокартелів. У своїй справі команда вважається однією з кращих, тому ФБР і уряд повністю їй довіряють. Під час чергового рейду герої ловлять великих наркодилерів і «зачищають» їх притон, де знаходять 10 мільйонів доларів. Уортон вирішує, що за багато років вірної служби його хлопці заслужили ці гроші і не вказує на них начальству. Однак незабаром з'ясовується, що в загоні завівся «кріт», який заради власної вигоди готовий підставити інших...

Сюжет фільму "Саботаж"

Досвідчений керівник і безстрашний боєць Джон Уортон, на прізвисько «Брічер», ось уже багато років очолює елітний загін спецназу. Його команда спеціалізується на боротьбі з наркокартелями, підпільними наркодилерами і невловимими наркокур'єрами. За довгі роки служби загін зарекомендував себе як команду висококласних фахівців, яким можна довіряти. Бездоганна репутація Уортона, його професіоналізм і відданість справі створили герою репутацію, яка говорить сама за себе.

Одного разу загін отримує чергове небезпечне завдання. Вони повинні обчислити законспіровану квартиру наркокартеля і взяти всіх її учасників на гарячому. Брічер разом зі своїми підлеглими ретельно досліджує схему роботи злочинців, їх базу, способи передачі грошей і кодові клички. Незабаром герої знаходять передбачуване місце їхнього штабу - це звичайна квартира в неблагополучному районі.

Детально опрацювавши план операції, команда виходить на завдання. Загін ділиться на групи: одна - нападає у відкриту, інша - прикриває напад, третя - захищає тили. Використовуючи продуману тактику, героям швидко вдається виконати завдання і знешкодити тих небагатьох наркодилерів, яких вони знаходять в штабі картелю.

Але в самому штабі їх чекає ще один непередбачений сюрприз, а саме 10 мільйонів доларів готівкою. Брічер постає перед непростим вибором. З одного боку, він зобов'язаний повідомити про ці гроші начальству і передати їх. Але герой прекрасно знає, що мільйони підуть не на благодійність або поліпшення спорядження відділу, а в приватні кишені високопоставлених осіб. З іншого боку, він може не повідомляти про гроші і тоді вони дістануться не чиновникам, а його хлопцям, які довели свою відданість довгими роками вірної служби. Брічер обирає другий варіант і порівну ділить гроші між бійцями свого загону, домовившись з ними нікому про це не розповідати.

Однак зберігати таємницю з кожним днем ​​стає все складніше: хтось по одному вбиває всіх учасників загону.

Інформація про фільм Саботаж (2014)

Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія: Open Road Films (II), QED International, Crave Films
Режисер: Девід Еєр
Основні актори: Арнольд-Шварценегер Сем Вортінґтон, Олівія Вільямс, Терренс Говард, Джо Манґаньєлло, Джош Голловей, Мірей Інос, Мартін Донован, Макс Мартіні, Кевін Венс

Фільм Саботаж (2014) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам