Фільм Саллі (2016)

Sully
Постер до фільму Саллі (2016)

Правдива історія про чудо, вчинене американським пілотом Чеслі Салленбергером. Колишній льотчик-винищувач, немолодий командир екіпажу зміг посадити літак після відмови двигунів, відвівши його від міста і зберігши життя 150 пасажирів. Але подвиг дорого обійшовся самому герою, чия подальша кар'єра і репутація виявилися під ударом.

П'ятнадцятого січня 2009 пілот компанії US Airways капітан Чеслі «Саллі» Салленбергер і перший офіцер Джеффрі Скайлз піднялися в повітря на рейсі 1549 з аеропорту Ла-Гуардія і попрямували по своєму маршруту в міжнародний аеропорт Шарлотт Дуглас. Не минуло й трьох хвилин польоту, як на висоті близько 850 метрів їх літак, Airbus A320, зіткнувся зі зграєю канадських казарок. В результаті зіткнення у літака відмовили обидва двигуни.

Без двигунів у капітана авіалайнера не було можливості долетіти до найближчого аеропорту і він приймає рішення посадити літак на річку Гудзон. Салленбергеру вдається це зробити і при цьому всі пасажири та члени екіпажу залишаються в живих. Преса та громадськість відразу роблять з нього героя, однак після того, що сталося, Саллі починає страждати від посттравматичного стресового розладу. Йому постійно лізуть в голову думки про те, що літак міг врізатися в будівлю.

Потім Саллі дізнається, що за попередніми даними адресно-звітної системи авіаційного зв'язку передбачається, що лівий двигун все ще працював на холостому ходу. Теоретично це дало б літаку досить тяги, щоб повернутися в аеропорт Ла-Гуардія, або ж приземлитися в найближчому аеропорту - Тетерборо. Крім того, комісія з розслідування цієї справи заявляє, що змоделювавши за допомогою всіх наявних даних цю ситуацію на комп'ютері, вони прийшли до висновку, що літак можна було безпечно посадити в будь-якому з аеропортів, навіть якщо обидва двигуни не працювали. Саллі же стверджує, що обидва двигуни відмовили і що літак знаходився на недостатній висоті, і у нього не вистачило б ні часу, ні швидкості на те, щоб зробити безпечну посадку в будь-якому з аеропортів.

Саллі починає розуміти, що Національна рада з безпеки на транспорті зводить все до того, що пілот помилився, що поставить жирний хрест на його кар'єрі. У спробі врятувати свою репутацію він домовляється про те, щоб пілоти на симуляторі провели публічну демонстрацію під час слухання у цій справі. Коли обидва рази пілотам на симуляторі вдається успішно посадити літак в аеропорту, Саллі заявляє, що таке моделювання ситуації некоректне, оскільки пілоти заздалегідь знають, що їх чекає і як їм діяти. При цьому не враховується людський фактор і кількість часу, який знадобився би пілотам на оцінку ситуації і безуспішну спробу запустити непрацюючі двигуни. Під тиском комісія зізнається в тому, що пілоти неодноразово відпрацьовували цю ситуацію на симуляторі, перш ніж їм вдалося провести успішну демонстрацію на слуханні.

Пішовши на поступку Салленбергеру, комісія вирішує провести симуляцію заново, тепер вже додавши 35-секундну паузу після моменту зіткнення з птахами, тим самим враховуючи людський фактор. Після внесених змін пілотам не вдається провести безпечну посадку ні в аеропорт Ла-Гуардія, ні в Тетерборо.

Після невеликої перерви комісія повідомляє, що лівий двигун був витягнутий з річки Гудзон, що були виявлені безперечні ознаки того, що він був повністю зруйнований від зіткнення з птахами. У світлі цієї інформації комісія офіційно визнає, що втрата рейса 1549 була неминучою і що Салленбергер діяв правильно, вирішивши посадити літак на річку, оскільки це був єдиний варіант, при якому могли вижити пасажири і члени екіпажу.

Інформація про фільм Саллі (2016)

Рік: 2016
Жанр: Біографічний, Драма
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Клінт-Іствуд
Основні актори: Том-Хенкс, Аарон-Екгарт Анна Ґанн, Лора Лінні, Отем Різер, Джеррі Феррара, Кріс Бауер, Моллі Геґен, Вілбур Фіцджералд

Фільм Саллі (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам