Фільм Саллі (2016)

Sully
360p Постер до фільму Саллі (2016)

Дивитись онлайн українською Саллі (2016)

Правдива історія про чудо, вчинене американським пілотом Чеслі Салленбергером. Колишній льотчик-винищувач, немолодий командир екіпажу зміг посадити літак після відмови двигунів, відвівши його від міста і зберігши життя 150 пасажирів. Але подвиг дорого обійшовся самому герою, чия подальша кар'єра і репутація виявилися під ударом.

П'ятнадцятого січня 2009 пілот компанії US Airways капітан Чеслі «Саллі» Салленбергер і перший офіцер Джеффрі Скайлз піднялися в повітря на рейсі 1549 з аеропорту Ла-Гуардія і попрямували по своєму маршруту в міжнародний аеропорт Шарлотт Дуглас. Не минуло й трьох хвилин польоту, як на висоті близько 850 метрів їх літак, Airbus A320, зіткнувся зі зграєю канадських казарок. В результаті зіткнення у літака відмовили обидва двигуни.

Без двигунів у капітана авіалайнера не було можливості долетіти до найближчого аеропорту і він приймає рішення посадити літак на річку Гудзон. Салленбергеру вдається це зробити і при цьому всі пасажири та члени екіпажу залишаються в живих. Преса та громадськість відразу роблять з нього героя, однак після того, що сталося, Саллі починає страждати від посттравматичного стресового розладу. Йому постійно лізуть в голову думки про те, що літак міг врізатися в будівлю.

Потім Саллі дізнається, що за попередніми даними адресно-звітної системи авіаційного зв'язку передбачається, що лівий двигун все ще працював на холостому ходу. Теоретично це дало б літаку досить тяги, щоб повернутися в аеропорт Ла-Гуардія, або ж приземлитися в найближчому аеропорту - Тетерборо. Крім того, комісія з розслідування цієї справи заявляє, що змоделювавши за допомогою всіх наявних даних цю ситуацію на комп'ютері, вони прийшли до висновку, що літак можна було безпечно посадити в будь-якому з аеропортів, навіть якщо обидва двигуни не працювали. Саллі же стверджує, що обидва двигуни відмовили і що літак знаходився на недостатній висоті, і у нього не вистачило б ні часу, ні швидкості на те, щоб зробити безпечну посадку в будь-якому з аеропортів.

Саллі починає розуміти, що Національна рада з безпеки на транспорті зводить все до того, що пілот помилився, що поставить жирний хрест на його кар'єрі. У спробі врятувати свою репутацію він домовляється про те, щоб пілоти на симуляторі провели публічну демонстрацію під час слухання у цій справі. Коли обидва рази пілотам на симуляторі вдається успішно посадити літак в аеропорту, Саллі заявляє, що таке моделювання ситуації некоректне, оскільки пілоти заздалегідь знають, що їх чекає і як їм діяти. При цьому не враховується людський фактор і кількість часу, який знадобився би пілотам на оцінку ситуації і безуспішну спробу запустити непрацюючі двигуни. Під тиском комісія зізнається в тому, що пілоти неодноразово відпрацьовували цю ситуацію на симуляторі, перш ніж їм вдалося провести успішну демонстрацію на слуханні.

Пішовши на поступку Салленбергеру, комісія вирішує провести симуляцію заново, тепер вже додавши 35-секундну паузу після моменту зіткнення з птахами, тим самим враховуючи людський фактор. Після внесених змін пілотам не вдається провести безпечну посадку ні в аеропорт Ла-Гуардія, ні в Тетерборо.

Після невеликої перерви комісія повідомляє, що лівий двигун був витягнутий з річки Гудзон, що були виявлені безперечні ознаки того, що він був повністю зруйнований від зіткнення з птахами. У світлі цієї інформації комісія офіційно визнає, що втрата рейса 1549 була неминучою і що Салленбергер діяв правильно, вирішивши посадити літак на річку, оскільки це був єдиний варіант, при якому могли вижити пасажири і члени екіпажу.

Показати деталі фільму

Фільм Саллі (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.5/10 (171,266 голосів)
Рейтинг: 9/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:

Фільми 2017 року:

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам