загрузка...

Фільм Сам удома: Святкове пограбування (2012)

Home Alone: The Holiday Heist
Постер до фільму Сам удома: Святкове пограбування (2012)

Уявіть собі, що Ви поїхали на відпочинок з дітьми та родичами, але наймолодшого – забули вдома. Страх та паніка – перше, що охопить батьків, які усвідомлять втрату аж у літаку. Втім, американській знімальній команді команді на чолі з режисером Крісом Коламбусом вдалось перетворити таку нетипову пригоду у веселу та невимушену комедію. Велика родина Маккаллістерів стала американським символом Різдва, а пригоди Кевіна – історією на десятки років.

Маленький хлопчик Кевін – наймолодша дитина у родині, яку постійно ображають старші брати й сестри. Він завжди мріяв жити один. Напередодні Різдва дитяча мрія дивом здійснилась і Кевін лишився у величезному будинку господарювати наодинці. Проте, дитячі пустощі перевуть двоє небезпечних грабіжників, які запланувати кілька злочинів на одній вулиці. Дитяча наївність та щира відвага змушують маленького хлопчика боронити власну оселю від нападників, для яких було підготовлено чимало перешкод.

Чому ж тоді юний Кевін потрапляє до рук небезпечних злодії та де в цей час були його батьки – дивіться онлайн й дочекайтесь фінальних кадрів. Скачати торрент фільму «Сам удома: Святкове пограбування» можна за посиланням нижче й переглянути веселу комедію у будь-який час.

Інформація про фільм Сам удома: Святкове пограбування (2012)

Рік: 2012
Країна: США, Канада
Кіностудія: Fox Television Studios, Manitoba Film and Video Production Tax Credit, Original Pictures
Режисер: Пітер Гевіт
Основні актори: Малкольм-Мак-Дауел Крістіан Мартін / Christian Martyn, Едді Стіплс / Eddie Steeples, Джодел Ферланд / Jodelle Ferland, Даґ М'юррей / Doug Murray, Еллі Гарві / Ellie Harvie, Дебі Мазар / Debi Mazar, Едвард Аснер / Edward Asner

Фільм Сам удома: Святкове пограбування (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам