загрузка...

Фільм Селфі паті

#SELFIEPARTY
Постер до фільму Селфі паті

Цікава історія завжди починається зі слів: "А що було минулої ночі?" Так і сталося з головними героями. На честь закінчення університету хлопці вирішили, що влаштують величезну вечірку, яку будуть пам'ятати навіть їх онуки, але прокинувшись вранці в камері, хлопці приходять в шок. Що ж сталося минулої ночі на вечірці і чому вони затримані?

Як виявилося, на вечірці було вбито людину, а хлопців звинувачують у причетності до цього вбивства. Тепер нашим героям варто відновити хронологію подій, згадати всі деталі, згадати запрошених гостей, а головне довести, що вони не винні. Хлопці знаходять вихід, який повинен допомогти їм виправдати себе. Для цього їм потрібні селфі - фотографії з минулої вечірки. Вони зв'язуються в мережі з гостями і просять скинути всі фото на один сервер. І тут починають відновлюватися події вечірки, але згадуючи події минулої ночі, стає смішно, а потім дуже страшно. Чи зможуть головні герої розібратися над тим, що ж відбулося насправді?

Коментар від адмінів сайту:

На нашу думку, цей фільм - справжній прорив в українському кінематографі. Шедевром його, звісно ж, не назвеш, якщо розглядати його з ширини світового масштабу, то цей фільм заслуговує на трієчку, не більше. Але якщо порівнювати із творіннями Кіностудії Довженка, цей фільм - великий крок вперед для українського кіно. Актори тут хоча б не дерев'яні і переглянути його разочок в компанії друзів - саме те! Хоча другий раз дивитись буде нудно)

Інформація про фільм Селфі паті

Рік: 2016
Жанр: Комедія
Країна: Україна
Кіностудія: Sun Tv Channel, Vitamin Film Studio
Режисер: Любомир Левицький
Основні актори: Ксенія Мішина, Артур Шуріпа, Борис Савенко, Богдан Рубан, Володимир Ситник, Сергій Зоренко, Павло Лі, Дмитро Ступка, Світлана Вальнова, Сергій Шляхтюк

Фільм Селфі паті дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+32 -5 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам