загрузка...

Фільм Шалена карта (2015)

Wild Card
Постер до фільму Шалена карта (2015)

Острів Корсика це напевно єдине в житті Ніка Уайльда, що до цього часу має сенс. Він був військовим в минулому, але зараз більше всього на світі хотів би, щоб його кишені були набиті грошима. Дивитись онлайн те, як головний герой захоче здійснити свою давню мрію може кожен без обмежень. Він хотів би більше всього відправитись на Корсику і там жити спокійним життям, але поки що немає можливості цього зробити. Військова кар’єра, якою він жив до цього дається взнаки на протязі кожного дня свого життя.

Його давня знайома потребує зараз його допомоги, в якій знадобиться військова підготовка Ніка і в цей самий момент він розуміє, що його мрія про Корсику практично нездійсненна доти, доки він не перестане жити для когось іншого, а не для себе. Проте, поки що він не готовий до такого важливого кроку і йому необхідно, не дивлячись на свої мрії допомогти подрузі з її проблемою.

Відбуття головного героя цього фільму відкладається на невизначений термін. Зараз головним завданням Ніка є допомогти Холлі з її проблемою, яку постійно обділяє своєю увагою один дуже відомий гангстер. Правда, це не дуже приємна увага, адже вона полягає в постійному насиллі по відношенню до Холлі.

Для того, щоб раз і на завжди вирішити цю проблему, головний герой фільму, скачати торрент якого можна без обмежень, повинен пояснити гангстеру те, що Холлі це не та дівчина, яку можна ображати. Принаймні, поки живий Нік, то він не дозволить цього робити нікому.

Інформація про фільм Шалена карта (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Lionsgate
Режисер: Саймон Вест
Основні актори: Джейсон-Стетхем Майкл Анґарано, Домінік Гарсіа-Лорідо, Гоуп Девіс, Майло Вентимілья, Макс Каселла, Стенлі Туччі, Софія Верґара, Джейсон Александр, Енн Геч, Кріс Браунінґ

Фільм Шалена карта (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам