Фільм Шалена карта (2015)

Wild Card
Постер до фільму Шалена карта (2015)

Острів Корсика це напевно єдине в житті Ніка Уайльда, що до цього часу має сенс. Він був військовим в минулому, але зараз більше всього на світі хотів би, щоб його кишені були набиті грошима. Дивитись онлайн те, як головний герой захоче здійснити свою давню мрію може кожен без обмежень. Він хотів би більше всього відправитись на Корсику і там жити спокійним життям, але поки що немає можливості цього зробити. Військова кар’єра, якою він жив до цього дається взнаки на протязі кожного дня свого життя.

Його давня знайома потребує зараз його допомоги, в якій знадобиться військова підготовка Ніка і в цей самий момент він розуміє, що його мрія про Корсику практично нездійсненна доти, доки він не перестане жити для когось іншого, а не для себе. Проте, поки що він не готовий до такого важливого кроку і йому необхідно, не дивлячись на свої мрії допомогти подрузі з її проблемою.

Відбуття головного героя цього фільму відкладається на невизначений термін. Зараз головним завданням Ніка є допомогти Холлі з її проблемою, яку постійно обділяє своєю увагою один дуже відомий гангстер. Правда, це не дуже приємна увага, адже вона полягає в постійному насиллі по відношенню до Холлі.

Для того, щоб раз і на завжди вирішити цю проблему, головний герой фільму, скачати торрент якого можна без обмежень, повинен пояснити гангстеру те, що Холлі це не та дівчина, яку можна ображати. Принаймні, поки живий Нік, то він не дозволить цього робити нікому.

Інформація про фільм Шалена карта (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Lionsgate
Режисер: Саймон Вест
Основні актори: Джейсон Стетхем Майкл Анґарано, Домінік Гарсіа-Лорідо, Гоуп Девіс, Майло Вентимілья, Макс Каселла, Стенлі Туччі, Софія Верґара, Джейсон Александр, Енн Геч, Кріс Браунінґ

Фільм Шалена карта (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016