загрузка...

Фільм Шерлок: Бридка наречена (2016)

Sherlock: The Abominable Bride
Постер до фільму Шерлок: Бридка наречена (2016)

Кращий подарунок, який тільки можна було придумати для всіх шанувальників культового серіалу - різдвяний спецвипуск «Шерлока», в якому абсолютно все буде особливим: і старовинні костюми, і дух вікторіанської Англії, і, звичайно ж, покрита мороком і завісою містики таємниця, яку належить розгадати геніальному детективові. Крім того, творці серіалу обіцяли залишити для найбільш уважних шанувальників «Шерлока» підказки, пов'язані зі змістом четвертого сезону серіалу. Вперше герої сучасного серіалу постануть в своїх «книжкових» образах - Холмс з трубкою і в мисливському капелюсі, а Ватсон - з вусами. Дія перенесена в 1895 рік. У центрі сюжету загадкова історія про примару наречену, яка наводить жах на все місто. До Шерлока за допомогою звертається інспектор Лестрейд, який розслідує справу про вбивство Томаса Ріколетті. Дружина Ріколетті наклала на себе руки. Через деякий час містер Ріколетті побачив дружину живою і в весільній сукні, після чого покійна Емілія вистрілила в нього. У чому ж розгадка цієї таємничої історії, можна побачити в спецвипуску «Шерлок: Бридка наречена».

Інформація про фільм Шерлок: Бридка наречена (2016)

Рік: 2016
Кіностудія: BBC Hartswood Films
Режисер: Дуґлас Маккіннон
Основні актори: Бенедикт-Камбербетч Мартін Фрімен, Аманда Аббінґтон, Луїза Брілі, Руперт Ґрейвз, Уна Стаббс, Джонатан Аріс, Стефані Гаям, Адам Ґрівз-Ніл, Джералд Кід, Наташа О'Кіф, Дайонн Вінсент, Джессі Гоукс, Кішан Мару

Фільм Шерлок: Бридка наречена (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+13 -3 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам