загрузка...

Фільм Щасливчик Люк (2009)

Lucky Luke
Постер до фільму Щасливчик Люк (2009)

Гламурний ковбой Люк отримує завдання від президента США: навести порядок в глухому містечку на Дикому Заході, де планується будівля залізничних гілок. Несподівано добрий, але справедливий головний герой стикається з ворогом дитинства. Вперше у своєму житті ковбой вбиває і втрачає репутацію. Тим часом зловмисники викрадають президента. У Люка є всього лише один шанс, щоб врятувати главу держави від загибелі. Несподівану допомогу головному герою нададуть бандити...

В американській глушині в далекому 1846 році живе маленька сімейка: батько-ірландець, мати-індіанка і їх син Джон Люк. Одного разу на ферму заявилися бандити-шулери і жорстоко розправилися з батьками. Переляканий хлопчик спостерігав за цим зі схованки, а потім дивом зміг втекти від злочинців.

Пройшли роки і сирота став відомим героєм Дикого Заходу. Його прізвисько - невловимий Люк, у своєму житті він жодного разу нікого не вбив.

Одного разу ковбоя кличуть до президента США на важливу нараду. Готується будівництво залізничних гілок в Дейсі Тауні, де розгулялися бандити. Люк повинен навести в місті порядок. У цьому йому обіцяє допомогти губернатор штату Юта.

Головний герой з'ясовує, що головний тут - Пет Покер, під чию дудку танцюють всі жорстокі розбійники. Він викликає на дуель лиходія і той кидає йому в обличчя, що саме він причетний до вбивства батьків Люка.

З місця дуелі головний герой йде, впевнений в тому, що він тільки що розправився зі злочинцем. У свою чергу з переможцем хочуть "поспілкуватися" місцеві бандити, але за нього заступаються давні вороги: Біллі Кід, Джессі Джеймс і Бідова Джейн. Кожен з них упевнений в ексклюзивному праві на дуель зі знаменитістю, тому вони відбивають ковбоя у місцевих.

Втім, закоренілі злочинці не можуть встояти перед чарівністю Люка і дуже скоро стають його друзями.

Несподівано для себе головний герой розуміє, що Покер залишився живий, а його тонко обдурили. Разом зі своїми новими прихильниками він розшукує злодія в загадковому казино. На свій подив, в заручниках у шулера президент США, а його давній друг губернатор - заздрісний і жадібний зрадник.

Головний герой викриває змовників і звільняє главу держави. В останній сцені він відправляється в зелені прерії до нових пригод.

Інформація про фільм Щасливчик Люк (2009)

Рік: 2009
Кіностудія: UGC YM, Union Générale Cinématographique (UGC), France 2 Cinéma
Режисер: Джеймс Гат
Основні актори: Жан Дюжарден, Мельвіль Пупо, Майкл Юн, Сільві Тестю, Олександра Лемі, Жан-Франсуа Бальме, Даніель Прево, Бруно Саломон, Карлос Каспар

Фільм Щасливчик Люк (2009) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам