Головна Фільми (2479 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Щасливчик Люк (2009)

Lucky Luke
360p Постер до фільму Щасливчик Люк (2009)

Дивитись онлайн українською Щасливчик Люк (2009)

Гламурний ковбой Люк отримує завдання від президента США: навести порядок в глухому містечку на Дикому Заході, де планується будівля залізничних гілок. Несподівано добрий, але справедливий головний герой стикається з ворогом дитинства. Вперше у своєму житті ковбой вбиває і втрачає репутацію. Тим часом зловмисники викрадають президента. У Люка є всього лише один шанс, щоб врятувати главу держави від загибелі. Несподівану допомогу головному герою нададуть бандити...

В американській глушині в далекому 1846 році живе маленька сімейка: батько-ірландець, мати-індіанка і їх син Джон Люк. Одного разу на ферму заявилися бандити-шулери і жорстоко розправилися з батьками. Переляканий хлопчик спостерігав за цим зі схованки, а потім дивом зміг втекти від злочинців.

Пройшли роки і сирота став відомим героєм Дикого Заходу. Його прізвисько - невловимий Люк, у своєму житті він жодного разу нікого не вбив.

Одного разу ковбоя кличуть до президента США на важливу нараду. Готується будівництво залізничних гілок в Дейсі Тауні, де розгулялися бандити. Люк повинен навести в місті порядок. У цьому йому обіцяє допомогти губернатор штату Юта.

Головний герой з'ясовує, що головний тут - Пет Покер, під чию дудку танцюють всі жорстокі розбійники. Він викликає на дуель лиходія і той кидає йому в обличчя, що саме він причетний до вбивства батьків Люка.

З місця дуелі головний герой йде, впевнений в тому, що він тільки що розправився зі злочинцем. У свою чергу з переможцем хочуть "поспілкуватися" місцеві бандити, але за нього заступаються давні вороги: Біллі Кід, Джессі Джеймс і Бідова Джейн. Кожен з них упевнений в ексклюзивному праві на дуель зі знаменитістю, тому вони відбивають ковбоя у місцевих.

Втім, закоренілі злочинці не можуть встояти перед чарівністю Люка і дуже скоро стають його друзями.

Несподівано для себе головний герой розуміє, що Покер залишився живий, а його тонко обдурили. Разом зі своїми новими прихильниками він розшукує злодія в загадковому казино. На свій подив, в заручниках у шулера президент США, а його давній друг губернатор - заздрісний і жадібний зрадник.

Головний герой викриває змовників і звільняє главу держави. В останній сцені він відправляється в зелені прерії до нових пригод.

Показати деталі фільму

Фільм Щасливчик Люк (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.8/10 (3,262 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам