загрузка...

Фільм Щелепи (1975)

Jaws
Постер до фільму Щелепи (1975)

Дивитись онлайн історію про те, що трапилось на курортному острові Еміті може кожен бажаючий. Туристи завжди полюбляли таке красиве і затишне місце, де можна було відпочити та поніжитись на сонечку, однак кожного року тут появлялись одній й ті самі люди, які вже не раз побували на Еміті. Цього року все було точнісінько так, як і раніше і не було жодного приводу думати, що щось зміниться.

Однак трагічний і страшний випадок, який стався одного ранку змінив в один момент геть все уявлення туристів про цей острів. Не можна сказати й про те, що місцева поліція та органи влади були спокійними після того, що трапилось, однак вони намагалися зберігати спокій, не дивлячись ні на що. Спочатку їм вдавалося це, але згодом ситуація почала виходити з-під контролю. Острів став головною ціллю білої акули, яка могла напасти біля берегів Еміті на беззахисних туристів будь-якої хвилини.

Про це ніщо не повідомляла влада острова і, можливо, саме це і стало фатальною помилкою для кожного. Велетенська біла акула не знала жалю ні до кого і це було помітно в той же перший день, коли вона напала на беззахисну дівчину. Її тіло було настільки понівечене, що поліція ледве змогла опізнати її, однак і уявити собі не могла, що могло так жорстоко вбити дівчину. Скачати торрент цього фільму та переживати трагічні події разом с головними героями може кожен.

Інформація про фільм Щелепи (1975)

Рік: 1975
Країна: США
Кіностудія: Zanuck/Brown Productions
Режисер: Стівен Спілберг
Основні актори: Рой Шайдер (Roy Scheider), Роберт Шоу (Robert Shaw), Річард Дрейфус (Richard Dreyfuss), Лорреін Ґері (Lorraine Gary), Мюррей Гамілтон (Murray Hamilton)

Фільм Щелепи (1975) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам