загрузка...

Фільм Щелепи 2 (1978)

Jaws 2
Постер до фільму Щелепи 2 (1978)

Після подій, які трапились кілька років тому в курортному містечку Еміті багато чого забулось і туристи з острахом в серці знову починають приїздити сюди. І поки кожен може дивитись онлайн те, що ж далі очікувало всіх жителів даного острова, всі туристи надіються на те, що вже пройшло достатньо часу після того інциденту і нічого подібного більше ніколи не станеться. Саме так і було в перший час, але коли акула-вбивця напала на людей знову після такого великого періоду затишшя, то кожен, хто перебував на цьому острові зрозумів те, що вони дуже сильно помилились з цього приводу.

Щоправда тепер це було не так важливо, адже повернути назад чи змінити бодай щось було неможливо. Залишалось лише перебувати на острові, а глядачам скачати торрент з фільмом і разом з всіма туристами надіятись на те, що завтра кожен з них не стане черговим обідом для велетенської акули.

Для того, щоб гарантувати безпеку всім жителям острову і раз і назавжди покінчити зі всім цим офіцер поліції Мартін Броді наважується взяти все в свої руки. Для цього він починає справжню боротьбу з чудовиськом, але чи зможе він виграти в ній? Кожна сцена, в якій головний герой опиняється один на один з чудовиськом ніби говорить йому про те, що потрібно залишити цю справу і чимшвидше тікати звідси, проте як сильно він не хотів би це зробити, а крім нього більше немає нікого на цьому острові, хто міг би кинути виклик акулі.

Інформація про фільм Щелепи 2 (1978)

Рік: 1978
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Жанно Шварц
Основні актори: Рой Шайдер / Roy Scheider, Лоррейн Гері / Lorraine Gary, Мюррей Гамільтон / Murray Hamilton, Коллін Вілкокс / Collin Wilcox, Джеффрі Креймер / Jeffrey Kramer, Джозеф Масколо / Joseph Mascolo

Фільм Щелепи 2 (1978) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам