Фільм Щелепи 3 (1983)

Jaws 3-D / Jaws III
Постер до фільму Щелепи 3 (1983)

В цьому фільмі, який можна дивитись онлайн, керівництво найбільшого океанічного парку в місті Флорида постійно хотіло б наповнювати свій парк самими привабливими експонатами, а також робити все можливе для того, щоб привабити якомога більше туристів сюди. Саме таким чином можна заробити велику кількість грошей і не лише покрити всі витрати, які йдуть на утримання парку щорічно, але й мати непоганий дохід.

Цього разу їм в голову приходить нова ідея стосовно того, як можна було б збагатитись за рахунок такого парку розваг. Спіймати велику білу акулу і помістити її в парк, щоб люди могли не лише насолоджуватись таким неймовірним створінням, але й збагачувати тим самим власників парку. Це була просто грандіозна ідея, втілити в життя яку все-таки вдалося власникам парку, однак вони не подумали про можливі наслідки такого вчинку і саме тому така помилка стала для них фатальною.

Невдовзі після того, як вони помістили велику білу акулу в парк виявляється, що то було лише дитинча, а справжня величезна біла акула до цих пір перебуває на волі і однозначно не буде задоволена тим, що її дитину викрали. В зв’язку з таким поворотом подій, працівники парку, які розуміють вирішують зробити все можливе, щоб повернути білу акулу на волю, але виявляється, що вже надто пізно щось змінювати і мама цієї акули потрапила в парк. Скачати торрент даного фільму можна без будь-яких обмежень.

Інформація про фільм Щелепи 3 (1983)

Рік: 1983
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Джо Алвес
Основні актори: Денніс Квейд / Dennis Quaid, Бесс Армстронг / Bess Armstrong, Саймон МакКоркіндейл / Simon MacCorkindale, Лу Госсет мол. / Louis Gossett Jr., Джон Путч / John Putch, Ліа Томпсон / Lea Thompson, Пі. Ейч. Моріарті / P.H. Moriarty

Фільм Щелепи 3 (1983) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:
Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам
world-ua.com ©2016
Яндекс.Метрика