загрузка...

Фільм Щоденник пам'яті (2004)

The Notebook
Постер до фільму Щоденник пам'яті (2004)

Ной знайомиться з Еллісон в парку атракціонів і намагається підкорити її серце, однак виходить це далеко не відразу. Але коли роман все ж розгорається, почуття палахкотять яскравіше, ніж помада на губах Еллі. Ной мріє купити дім для них двох. Але це буде потім, а поки грошей у нього немає і найбільше цим незадоволені заможні батьки дівчини. Вона навіть сперечається з сім'єю, намагаючись захистити Ноя, а він, на жаль, це чує. Які б не були сильні почуття, іноді, щоб уникнути гіршого, відносини потрібно розривати, - ось що думає хлопець і свариться з Еллісон.

А на наступний день ні дівчини, ні її сім'ї в домі немає і численні листи Ноя з проханнями пробачити його залишаються без відповіді. Через рік він перестає навіть сподіватися.

Друга світова війна вносить свої поправки: юнак йде на фронт, а Еллісон зустрічається з пораненим пілотом - ось він повністю влаштовує її батьків. Вона заручена і майже щаслива.

З фронту повертається Ной і виконує свою давню мрію - купує той будинок, про який вони мріяли, і реконструює його. Місцеві газети не можуть залишити таке без уваги, а Еллісон шокована, побачивши обличчя, що дивиться на неї з першої сторінки. Вони зустрічаються як старі друзі, але досить однієї іскри для нового витка відносин.

Інформація про фільм Щоденник пам'яті (2004)

Рік: 2004
Країна: США
Кіностудія: New-Line-Cinema
Режисер: Нік Касаветіс
Основні актори: Раян-Гослінг, Рейчел-Мак-Адамс Джеймс Гарнер, Джина Роулендс, Джеймс Марсден, Джоан Аллен, Кевін Конноллі

Фільм Щоденник пам'яті (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам