загрузка...

Фільм Щоденник слабака 3: Собачі дні (2012)

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days
Постер до фільму Щоденник слабака 3: Собачі дні (2012)

Френдзона - це справжня мука і таємно закоханий шестикласник Грег відмінно знає про це. Підліток мріє зблизитися з однокласницею Холлі, яка дуже добре до нього ставиться, але не більше. Як на зло, з самого початку канікул школяра бере в оборот напористий батько, який сподівається відучити спадкоємця від відеоігор походами і спортом. Щоб не розлучатися з дівчинкою, Грег починає брехати. Одного разу павутина обману розкривається, головний герой готовий згоріти від сорому. Він може втратити навіть ті відносини, які вже є. Невже підлітка чекає повний крах?

Шестикласник Грег - практично безпроблемна дитина, але його батько всерйоз стурбований пристрастю підлітка до відеоігор. Активний Френк потирає руки, з початком літніх канікул він має намір відкрити синові радості відпочинку на природі.

Школяр в жаху від перспективи провести літо в походах, адже у нього є свої плани.

Хлопчина по вуха закоханий в однокласницю Холлі. Дівчинка проводить літо в елітному клубі і Грег намагається постійно бути поруч. Щоб батько відстав зі своїми вигадками, хлопчик бреше, що влаштувався працювати в заклад.

Одного разу гордий за сина Френк вирішив підвезти обманщика і дізнався, що весь цей час його водили за ніс. Щоб компенсувати моральні збитки, хлопчина стає членом його улюбленої команди скаутів і відправляється в свій перший похід.

На природі на них налітає інший загін, який відверто зневажає конкурентів. Грег намагається помститися зарозумілим суперникам і розкриває, що вони возять з собою телевізори, холодильники і готову їжу, а це було під забороною. Противники зганьблені і Френк прощає синові його витівку.

Наближається день народження старшої сестри Холлі, пихатої блондинки Хізер. Школяру вдалося влаштувати на свято музичну групу його старшого брата. Задоволений тим, що знову опинився поруч з коханою дівчинкою, головний герой з жахом спостерігає, як іменинниця в істериці накидається на рок-виконавця за кавер пісні Бібера.

Пафосна вечірка перетворюється в розгардіяш, гості по вуха в бризках шоколадного фонтану. Грег з побоюванням озирається на Холлі, але замість того, щоб розсердитися, однокласниця підбадьорливо бере його за руку.

В останній сцені фільму парочка насолоджується літом в басейні під наглядом задоволеного Френка: мрія відівчити сина від відеоігор нарешті збулася.

Інформація про фільм Щоденник слабака 3: Собачі дні (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Девід Баверс
Основні актори: Захарі Ґордон / Zachary Gordon, Роберт Капрон / Robert Capron, Девон Бостік / Devon Bostick, Рейчел Гарріс / Rachael Harris, Стів Зан / Steve Zahn, Пейтон Ліст / Peyton List, Каран Брер / Karan Brar, Лейн МакНіл / Laine MacNeil, Ґрейсон Рассел / Grayson Russell, Френ Кранц / Fran Kranz, Ендрю МакНі / Andrew McNee

Фільм Щоденник слабака 3: Собачі дні (2012) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам