Фільм Щоденники принцеси (2001)

The Princess Diaries
Постер до фільму Щоденники принцеси (2001)

Напевно, кожна дівчинка в світі мріє про те, щоб одного сонячного і теплого дня стати принцесою і бути самою красивою на планеті. Однак, не кожна має можливість здійснити свою найзаповітнішу мрію і в результаті просто залишається тою, ким є. Що стосується головної героїні цього фільму, скачати торрент якого можна без проблем, то вона навпаки має всі можливості для того, щоб стати принцесою, однак не бажає цього. Чому вона не мріє про таке і коли старші люди кажуть про необхідність зайняти трон в майбутньому, то дівчинка намагається зробити все для того, щоб тільки не йти дорогою своєї бабусі? Справа в том, що вона є унікальною в цьому світі і не хотіла б займатись тим, що їй нав’язують дорослі.

У неї завжди була своя важлива і неповторна мрія, яка полягала в тому, щоб максимально можливо дослідити цей світ та спробувати в залежності від майбутнього майже все в ньому. Разом з тим життя в багатстві так сильно набридло вже їй, що вона ні в якому разі не хотіла проводити в замку всю іншу його частину. Дівчинка Мія просто прагнула жити своїм життям та бути такою, якою вона була на протязі цих 15-ти років. Всі інші люди, які знали головну героїню завжди вважали її дуже дивною. Ще з самого дитинства, коли всі знайомі дівчинки намагались стати принцесами на справжніми леді, Мія була непосидючою і ні на хвилинку не хотіла залишатись в красивій сукні. Дивитись онлайн закінчення історії цього фільму може кожен бажаючий.

Інформація про фільм Щоденники принцеси (2001)

Рік: 2001
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Геррі Маршалл
Основні актори: Енн-Хетеуей Джулі Ендрюс, Гектор Елізондо, Хізер Матараццо, Менді Мур, Керолайн Гудолл, Роберт Шварцман, Ерік фон Деттен, Патрик Флюгер, Шон О’Брайан

Фільм Щоденники принцеси (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам
world-ua.com ©2016
Яндекс.Метрика