загрузка...

Фільм Шість куль (2012)

6 bullets
Постер до фільму Шість куль (2012)

Кримінальний бойовик режисера Ерні Барбараша розповість глядачам про чоловіка, що був найманцем, а потім – присвятив своє життя розшуку зниклих дітей. Головний герой стрічки на ім’я Самсон Гол (відомий актор Жан-Клод Ван Дам) завершив кар’єру найманця і тепер допомагає родинам шукати дітей, яких викрадають невідомі злочинці. Одного разу чоловіку пропонують взятися за, здавалося б, звичне діло – розшукати доньку відомого бійця єдиноборств.

Під час виконання завдання Самсон Гол розуміє, що справа не така проста, як здавалось на перший погляд і щоб врятувати маленьку дівчинку чоловікові доведеться задіяти усі свої знання та вміння, ризикуючи власним життям. Фільм продемонструє глядачам складні сюжетні лінії з підводними рифами та лабіринтами. Головний герой відкриє цілу мережу правопорушень та канал збуду людських органів. Протистояти Самсону будуть не лише вправні та жорстокі злодій і вбивці, а й високопосадовці, що «фришують» тіньовий незаконний бізнес.

Чи дочекається маленька дівчинка свого єдиного рятівника Ви дізнаєтесь лише переживши всі емоції з героями від початку до кінця. Захоплюючу та вражаючі стрічку дивитись онлайн можна на нашому сайті у будь-який час. Також Ви можете скачати торрент «Шість куль / 6 bullets (2012)» й переглянути роботу відомого режисера офлайн.

Інформація про фільм Шість куль (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Motion Picture Corporation of America (MPCA), Rodin Entertainment See more
Режисер: Ерні Барбараш
Основні актори: Жан-Клод-Ван-Дамм Джо Фланіґан, Анна-Луїза Плауман, Шарлотта Бомонт, Стів Ніколсон, Урієль Еміль, Луїс Демпсі, Марк Льюїс, Крістофер Ван Варенберґ, Бьянка Бріджит ВанДамм, Селеста Годж

Фільм Шість куль (2012) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам