загрузка...

Фільм Шрек (2001)

Shrek
Постер до фільму Шрек (2001)
Казкове королівство зі своєю неймовірною історією відкривається глядачам, що вирішили дивитися онлайн стрічку «Шрек». У цьому фантастичному світі живе зелений велетень з неймовірною силою. За свою специфічну вроду він надає перевагу самотньому існуванню на великому болоті. Довгий час Шрек вважав цю територію своєю власністю, аж поки справжній володар всього королівства лорд Фаркуд не зігнав бідних жителів до нього на болото. Герой вирішив піти до цього правителя і вияснити причину даного вчинку. Над велетнем в палаці всі лише сміялися, однак його це зовсім не цікавило. Ниций король пообіцяв Шреку звільнення дому, якщо той для нього звільнить принцесу Фіону від влади страшного дракона. Вибору не лишалось, тому персонаж почав готуватися до довгої і важкої подорожі. Після виходу із палацу велетень зустрів дуже балакучого осла, котрий дуже відрізнявся від нього характером. Разом вони відправились у пригоду, яка запам’ятається назавжди, а можливо зуміє змінити все їх сумне життя. В дорозі герой зіткнеться з великою кількістю непередбачуваних перешкод, пізнає дружбу а можливо і любов. Скачати торрент стрічки варто заради того, щоб дізнатися про долю добродушного Шрека.

Інформація про фільм Шрек (2001)

Рік: 2001
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Ендрю Адамсон/Andrew Adamson, Vicky Jenson/Вікі Дженсон
Основні актори: Шрек (Майк Маєрс/Mike Myers), осел (Едді Мерфі/Eddie Murphy), принцеса Фіона (Кемерон Діас/Cameron Diaz)

Фільм Шрек (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+5 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам