загрузка...

Фільм Шрек 2 (2004)

Shrek 2
Постер до фільму Шрек 2 (2004)
У казковому королівстві для всіх персонажів наступили добрі часи. Якщо дивитися онлайн стрічку «Шрек 2», то можна побачити як добродушний велетень одружився на коханій принцесі Фіоні. Тепер у них медовий місяць, на який їх запросили до себе додому батьки дівчини. Довго герой не хотів їхати у далекі землі, однак кохана зуміла його вмовити. Лишивши свій дім на болоті в руках друзів, він разом з жінкою вирушив знайомитися зі своїми родичами. Король Гарольд був шокований від того, хто саме спас його дочку від дракона. Найбільше незадоволена була фея-Хрещена, котра планувала одружити свого сина Красеня на Фіоні. Таким чином в її руках опинилося би все королівство. Тепер у неї нова схема як потрібно зруйнувати відносини двох закоханих. Король тим часом наймає Кота у Чоботях, котрий повинен убити людожера Шрека. Однак замість того він приєднується до велетня, що пошкодував і не вбив його. У вдячність кіт розповідає, що його найняв сам король. Тим часом Хрещена починає втілювати свій план у життя. Якщо опівночі Красень поцілує Фіону, то вона назавжди залишиться людиною. Скачати торрент стрічки варто заради того, щоб дізнатися як саме герой зуміє завадити злим задумам родичів принцеси.

Інформація про фільм Шрек 2 (2004)

Рік: 2004
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Ендрю Адамсон / Andrew Adamson, Келлі Есбері / Kelly Asbury, Конрад Вернон / Conrad Vernon
Основні актори: Майк Майєрс / Mike Myers, Едді Мерфі / Eddie Murphy, Кемерон Діаз / Cameron Diaz, Джулі Ендрюс / Julie Andrews, Джон Кліз / John Cleese, Антоніо Бандерас / Antonio Banderas

Фільм Шрек 2 (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам