загрузка...

Фільм Шрек 3 (2007)

Shrek the Third
Постер до фільму Шрек 3 (2007)
Після довгих пригод і подорожей у казковому королівстві добродушного людожера нарешті запанував мир. Глядачі які вирішать дивитися онлайн стрічку «Шрек 3», побачать мирне життя велетня зі своєю прекрасною дружиною на болоті. Однак невдовзі цьому існуванню прийде кінець. Сумна звістка про смерть короля Гарольда неочікувано прийшла в їх дім. Тепер престол в Закрайсвітті пустий, адже у батьків Фіони була лиш дочка. Прямим спадкоємцем вважається Шрек – зять колишнього короля. Така перспектива дуже не влаштовує героя. Він хоче надалі жити у своєму болоті, а не у розкішному палаці віддаючи накази. Для нього це скучно і одноманітно. Велетень з друзями вирішує найти того, хто зможе замінити його на престолі і бути хорошим правителем для жителів королівства. Кандидатура дуже швидко знайшлась. Племінник Гарольда принц Артур завжди славився своєю чесністю, а тому ідеально підходить на цю роль. Лишилось лише знайти його. Шрек з відданими напарниками відправляється на пошуки. Там часом принц Чарівний влаштовує заколот у королівстві і таким чином захоплює трон. Варто скачати торрент мультфільму, щоб побачити як герой зуміє вирішити цю складну ситуацію.

Інформація про фільм Шрек 3 (2007)

Рік: 2007
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Кріс Міллер / Chris Miller, Раман Х'юї / Raman Hui
Основні актори: Майк Майєрс / Mike Myers, Едді Мерфі / Eddie Murphy, Кемерон Діаз / Cameron Diaz, Джулі Ендрюс / Julie Andrews, Джон Кліз / John Cleese, Антоніо Бандерас / Antonio Bandera

Фільм Шрек 3 (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам