загрузка...

Фільм Шрек Назавжди 4 (2010)

Shrek Forever After
Постер до фільму Шрек Назавжди 4 (2010)
Відомий всім жителям казкових земель людожер повертається у стрічці «Шрек Назавжди 4». Якщо дивитися онлайн мультфільм, то можна спостерігати перетворення життя велетня на звичайну рутину. Раніше він був справжнім страхом навколишніх земель і лякав селян одним своїм виглядом. Тепер у нього є кохана дружина яку він визволив від дракона, друзі, рідний дім, але герой все одно сумує за тими чарівними давніми часами. Наразі селяни уже бачать у ньому героя і просять поставити свій автограф на вилах. Одного разу Шрек зустрівся з дуже цікавим чоловіком на ім’я Румпельштільцхен. Той запропонував людожеру договір від якого той не зміг відмовитися. Виявилося, що це справжня брехня і реальність змінилися кардинально. Казкове королівство отримало короля в обличчі ділка з договором, кіт у чоботях став лінивим і товстим, а осла запрягли тягати карети. Кохана дружина Фіона стала лідером супротиву новому тиран і тепер стала зовсім іншою. Саме страшне те, що Шрека тут ніхто не знає і не пам’ятає про його існування. Людожер зрозумів свою помилку і тепер повинен знайти спосіб виправити ситуацію. Часу у нього рівно до півночі інакше реальність так і лишиться альтернативною.

Інформація про фільм Шрек Назавжди 4 (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Майк Мітчелл / Mike Mitchell
Основні актори: Майк Майєрс / Mike Myers, Едді Мерфі / Eddie Murphy, Кемерон Діаз / Cameron Diaz, Джулі Ендрюс / Julie Andrews, Джон Кліз / John Cleese, Антоніо Бандерас / Antonio Banderas

Фільм Шрек Назавжди 4 (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам