загрузка...

Фільм Шрек. Страшилка (2011)

Shrek. Thriller Night
Постер до фільму Шрек. Страшилка (2011)
Свято Хеллоуїн не самий вчасний день для веселощів. У цю пору люди намагаються налякати один одного, і зелений велетень не став виключенням. Якщо подивитися онлайн стрічку «Шрек. Страшилка», то стане чого може злякатися людожер. Всі фанати персонажа думають, що тільки він своїм виглядом і поглядом може жахати людей. Друзі кожен Хеллоуїн терпіли насмішки свого зеленого товариша, а тепер вирішили йому відплатити такою ж самою монетою. Вони вирішили ударити по самому болючому місцю Шрека. Він і сам не знав того, що боїться ходячих мерців. Кіт у чоботях подав ідею і всі з нею погодилися. Вночі до людожера прийшли зомбі в подобі його друзів, а до такого він точно не був підготовлений. Це справило на нього враження і тепер він навіть починає думати, що все це йому сниться. Віслюк десь роздобув мікрофон і почав виконувати соло пісню з одного відомого трилеру. Це була остання крапля терпіння Шрека і жах закрався в його душу. Він почав себе щипати лиш би швидше проснутися, однак цього зробити так і не вдалося. Як будуть розвиватися події далі глядачі зможуть дізнатися тільки після перегляду. Для цього варто скачати торрент мультфільму з сайту.

Інформація про фільм Шрек. Страшилка (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Гері Трауздейл / Gary Trousdale, Шон Бішоп / Sean Bishop
Основні актори: Майкл Ґоу / Michael Gough, Дін Едвардс / Dean Edwards, Голлі Філдс / Holly Fields, Андре Согліуззо / André Sogliuzzo

Фільм Шрек. Страшилка (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам