загрузка...

Фільм Сім самураїв (1954)

Seven Samurai / Shichinin no samurai / 七人の侍
Постер до фільму Сім самураїв (1954)

Пропонуємо вашій увазі епічну драму «Сім самураїв», створену легендою світового кінематографу, японським режисером Акірою Куросавою. Стрічка дала початок прийому, який чудово прижився в майбутніх картинах: кілька героїв оповідання, які діють заодно, прописані дуже детально і жоден з них не схожий на іншого. «Сім самураїв» - це неймовірно реалістична і візуально жорстка, але в той же час життєстверджуюча, пронизана тонким філософським ліризмом і красою поезії історія про пригоди японських воїнів.

Японія часів диких міжусобних воєн. Мирні жителі постійно страждають від набігів співвітчизників-мародерів. Селяни одного села вирішили запросити для захисту вільних самураїв. У пошуку самовідданих воїнів, готових ризикнути життям заради простого люду за скромну миску рису (адже крім їжі та подяки бідняки не можуть запропонувати нічого), група односельчан відправляється в місто, де доля зводить їх з благородним майстром меча, який стає їх надією і опорою. Для того щоб дізнатися, як далі будуть розвиватися події, рекомендуємо дивитися онлайн «Сім самураїв».

Інформація про фільм Сім самураїв (1954)

Рік: 1954
Жанр: Драма
Країна: Японія
Кіностудія: Toho Company
Основні актори: Тошіро Міфуне, Такаші Шімура, Кейко Цушіма, Юкіко Шімадзакі, Каматарі Фуджівара, Дайсаке Като, Ко Кімура, Мінору Чіакі, Сейджі Міаґучі, Йошіо Інаба, Кокутен Кодо

Фільм Сім самураїв (1954) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам