Головна Фільми (2844 шт) Серіали (394 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Скайлайн 2 (2017)

Beyond Skyline
HD 1080p Постер до фільму Скайлайн 2 (2017)

Дивитись онлайн українською Скайлайн 2 (2017)

Фільм Скайлайн 2 - фантастичний бойовик сінгапурського виробництва від талановитого режисера Лайама О'Доннелла, який виступить і сценаристом цієї картини. Це продовження фільму Скайлайн 2010-го року, сюжет якого розповідав про космічний корабель інопланетних цивілізацій, який раптово з'явився в місті та затягував людей на борт за допомогою яскравого світла.

Головний герой історії - детектив Марк Корлі, син якого, Трент, став жертвою викрадення інопланетними істотами. Не змирившись з долею своєї єдиної дитини, відважний герой приймає рішення знайти і врятувати її. Для досягнення своєї мети Марк, використовуючи свої навички і кмітливість, таємно потрапляє на корабель інопланетян, де несподівано зустрічається з головними героями попередньої частини - Елейн і Джеродом, якого добряче пошматували прибульці. Заручившись підтримкою союзників, Марк приймає рішення знищити корабель. Вибух призводить до того, що космічний апарат падає в Шанхаї, де вони отримують допомогу в особі китайського опору. Але інопланетні істоти не зупиняються і продовжують атаки на землян. Чи зможуть герої спільними силами відбити напад агресорів з далеких галактик, ви зможе дізнатися, вирішивши дивитися онлайн Скайлайн 2.

Фантастичні історії про напад інопланетян завжди викликали величезний інтерес і ця тема не перестає бути актуальною в наш час. Картина, створена Лайамом О'Доннеллом, повинна стати успішним продовженням попередньої частини, в якій глядачі побачать безліч захоплюючих сюжетних ліній, які не дадуть занудьгувати.

Чи вийде у землян відвоювати свою планету? Якщо Ви є любителем якісних фантастичних бойовиків про захоплення нашої планети інопланетними загарбниками, то рекомендуємо дивитися онлайн в хорошій якості Скайлайн 2 на нашому сайті.

Показати деталі фільму

Фільм Скайлайн 2 (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Тимчасово недоступно!
Рейтинг: 7.6/10 - 20 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Смерть Сталіна (2017) Оселя тіней (2017) Дужчий / Сильніший (2017) Інопланетна конвергенція (2017)

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам