загрузка...

Фільм Слідопит (2007)

Pathfinder
Постер до фільму Слідопит (2007)

Пропонуємо вам подивитися онлайн пригодницький бойовик «Слідопит», що розповідає про зіткнення цивілізацій вікінгів і американських індіанців - культур настільки різних, наскільки взагалі можна собі уявити. «Слідопит» - це ремейк фільму «Провідник» 1987 року, однак режисерам вдалося не сліпо копіювати оригінал (хоча збережений його патріотичний дух), а зняти більш видовищний і яскравий фільм, однозначно вартий уваги, тому сміливо рекомендуємо дивитися «Слідопит» онлайн.

У центрі оповідання - історія хлопця на ім'я Привид, який приплив з вікінгами в Північну Америку (в IX столітті нашої ери), розраховуючи заснувати своє поселення на новому континенті, знищивши корінне населення. Головний герой потрапляє в полон і приймається індіанцями в плем'я завдяки своєму юному віку. Після п'ятнадцяти років вікінги знову повертаються з набігом, а Привиду належить дати їм відсіч, героїчно захищаючи народ, який став для нього рідним.

Інформація про фільм Слідопит (2007)

Рік: 2007
Країна: США, Канада
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Маркус Ніспел
Основні актори: Джей Таваре, Ніколь Муное, Майкл Труш, Натаніель Арканд, Вейн Чарльз Бейкер, Мун Блудгуд, Кленсі Браун, Ханна Джефрі

Фільм Слідопит (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам