загрузка...

Фільм Смак життя (2007)

No Reservations
Постер до фільму Смак життя (2007)

Відвідувачі одного нью-йоркського ресторану, які вирішили провести приємний вечір в приємній обстановці, помітили, що одна з офіціанток дуже схожа на голлівудську зірку Кетрін Зета-Джонс; розносячи замовлення і дякуючи за чайові, дівчина з посмішкою підтверджувала, що їй вже не раз говорять про схожість з популярною актрисою. Яке ж було здивування гостей ресторану, коли з часом вони дізналися, що їх столики обслуговувала саме зірка екрану, яка збирала досвід для роботи над роллю в романтичній комедії «Смак життя», яку ми рекомендуємо дивитися онлайн всім без винятку. Партнером по зйомках в цьому рімейку популярної німецької історії «Чарівна Марта» став чарівний в своїй відкритості Аарон Екхарт, який виконав роль су-шефа, якого схиблена на своїй роботі дамочка (супер професійний і гіпер амбітний шеф-кухар Кейт Армстронг) спочатку сприйняла не дуже радісно і тільки після низки пригод наважилася розгледіти краще.

Кейт Армстронг - шеф-кухар одного з наймодніших ресторанів Нью-Йорка. Вона практично живе на кухні, приймає рішення, готує страви і особисто доводить їх до досконалості. Якщо чесно, її бояться всі навколо. Коли сестра Армстронг гине в автокатастрофі, головній героїні доводиться взяти під опіку дев'ятирічну племінницю на ім'я Зої. Жінка розбита через смерть родички і не може працювати так добре, як раніше. Тоді власник ресторану вирішує найняти нового помічника, Ніка Палмера, який став справжньою зіркою ресторанів. Він би давно міг стати шеф-кухарем, але чомусь хоче працювати саме разом з Армстронг.

Він любить слухати оперу під час готування і вважає за краще, щоб підлеглі сміялися на роботі. Кейт відчуває, що її починає тягнути до Палмера. Чесно кажучи, не тільки її - інші працівники Зої теж потрапляють під вплив чарів нового су-шефа.

Жінка не хоче закохуватися і раніше нікому не дозволяла до себе наблизитися. Проте між Ніком і Кейт спалахують почуття, що підігріваються їх спільною пристрастю до кулінарії. Щойно народжені піддаються серйозному випробуванню, коли керівник ресторану пропонує Палмеру місце шеф-кухаря. Це сильно б'є по гордості Армстронг.

Проте, все закінчується добре - Зої, Нік і Кейт відкривають своє кафе.

Інформація про фільм Смак життя (2007)

Рік: 2007
Країна: США, Австралія
Режисер: Філіп Ґласс
Основні актори: Кетрін-Зета-Джонс, Аарон-Екгарт Ебіґейл Бреслін (Abigail Breslin), Патріція Кларксон (Patricia Clarkson), Дженні Вейд (Jenny Wade), Боб Белабан (Bob Balaban), Браян Ф. О’Бірн (Brían F. O'Byrne), Лілі Рейб (Lily Rabe), Ерік Сільвер (Eric Silver)

Фільм Смак життя (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам