загрузка...

Фільм Смерть у мережі (2013)

The Den
Постер до фільму Смерть у мережі (2013)

Дослідження поведінкового фактора людей - заняття, яке може бути дуже корисне суспільству. Здавалося б, нічого особливого в чатах не відбувається - люди просто спілкуються. Наша героїня, використовуючи веб-камеру, поглибилася в новий цікавий проект з вивчення звичок користувачів. Не встигла вона вникнути в роботу, як безпечні нетрі інтернету обернулися сущим жахом - дівчина стає свідком вбивства, не маючи можливості допомогти жертві. Тепер віртуальне життя трагічно сплітається з реальністю. Жорстокий мучитель вже поблизу, він йде за нею...

Юна студентка отримує грант на проведення вельми цікавого дослідження. Їй необхідно вивчити звички користувачів соціальних мереж і в рамках проекту вона цілодобово сидить в одному з міських чатів. Компанію дівчині складають коханий хлопець, вагітна сестра і двоє друзів, які періодично виходять на зв'язок.

Коли дівчина знайомиться з симпатичною індіанкою, її комп'ютер перестає їй підкорятися. Незабаром вона бачить у відеочаті криваву розправу над новою приятелькою. Трагедії вриваються в життя нещасної студентки одна за одною - її коханий зникає, а кращу подругу знаходять убитою.

У спробі вийти на слід злочинців героїня перебирає записи з веб-камери: в кадрі останньої розмови зі своїм хлопцем вона бачить людину в масці за його спиною. Далі їй надходить дзвінок від сестри, прийнявши який, дівчина бачить зловмисників, які увірвалися в будинок родички. Вона викликає поліцію і бригада встигає врятувати вагітну.

До смерті перелякана героїня розуміє, що її життя в небезпеці. Чудовиська в масках атакують її і беруть в полон. Прокинувшись в страшному підвалі, дівчина бачить екран з трансляцією вбивства свого друга, а опісля і коханого. Вона намагається втекти, але злочинці знову хапають її.

Через деякий час знайома по листуванню, з якою студентка встигла потоваришувати, отримує запит від її імені. Прийнявши його, вона стає свідком повішення нещасної героїні і тепер теж опиняється в небезпеці.

Запис зі стратою дослідниці транслюється на платному сайті, де присутні майже вісім тисяч подібних роликів. Користувач порталу, який сидить за комп'ютером, розраховується за наступне вбивство - подруги студентки по листуванню, а після грає зі своїм маленьким сином.

Інформація про фільм Смерть у мережі (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Cliffbrook Films, Onset Films
Режисер: Захарі Доног'ю
Основні актори: Мелані Папаліа, Девід Шлачтенгауфен, Адам Шапіро, Анна Марґарет Голліман, Мет Ріді, Саїда Аріка Екулона, Ентоні Дженнінґс, Вікторія Ганлін, Анушка Рані, Лілі Голлеман

Фільм Смерть у мережі (2013) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам