загрузка...

Фільм Смертельна гонка 3 (2013)

Death Race: Inferno
Постер до фільму Смертельна гонка 3 (2013)

Герою фільму, злочинцеві Карлу Лукасу, прозваному Франкенштейном, роблять пластичну операцію по відновленню обличчя. Страшні опіки змінюються незначними шрамами, однак він не знімає маску і команда не здогадується, хто ховається під нею. Тим часом мільйонер Найлс Йорк збирається організувати шоу «Смертельна гонка» і для цього викуповує компанію Вейланда.

Він розуміє, що без Лукаса грандіозна вистава буде не такою яскравою і тому втягує Карла до нової авантюри. Найлс ставить Лукасу незвичайну умову: в разі перемоги він помре, в варіанті програшу - залишиться живим. Під час бійки Карл втрачає маску і тепер всі учасники команди знають, хто ж цей загадковий незнайомець. Починається гонка по пустелі, під час якої гонщики гинуть один за іншим.

Однак Карл завзято проривається до фінішу. Буквально за мить до мети Лукас тисне на гальма і врізається в тунель, який веде до рубки, де сидить го господар Найлс Йорк. Чим закінчиться ця смертельна сутичка і чи вдасться герою залишитися самим собою, ви дізнаєтеся, якщо будете дивитися онлайн фантастичний бойовик «Смертельна гонка 3: Пекло».

Альтернативний опис

Права на смертельну гонку отримує британський мільярдер Нилс Йорк. Він переміщує гонку в пустелі Південної Африки, перетворюючи її в трансконтинентальну. Карлу Лукасу, більш відомому як Франкенштейн, залишається всього одна перемога до отримання свободи, але Йорк каже, що Лукас має програти гонку, якщо хоче залишитися в живих. Під час першої гонки стає ясно, що правила сильно змінилися, менше половини водіїв доживають до фінішу, і Лукас приходить лише другим.

Під час другої гонки гинуть ще три водії, але Лукасу вдається досягти фінішу першим. Після цього Йорк нагадує герою, що той повинен програти наступну гонку, інакше його і Катріну чекають тортури. Під час фінальної гонки Лукас починає лідирувати, тому Йорк намагається знищити його машину за допомогою самонавідних ракет. Але інший гонщик рятує йому життя. На своєму шляху герой вбиває безліч охоронців і має намір вбити і самого Йорка.

Франкенштейн направляє свою машину в кімнату управління і відбувається вибух. Спочатку здається, що вибух пережив тільки Лукас, але пізніше стає ясно, що герой втік разом з Катріною, а спотвореного Йорка залишили, надавши йому вигляд Франкенштейна.

Інформація про фільм Смертельна гонка 3 (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Роель Рейн
Основні актори: Денні Трехо, Вінг Реймз, Дугрей Скотт, Люк Госс, Таніт Фенікс, Робін Шоу, Фредерік Колер, Таня ван Граан, Ленглі Кірквуд, Шон Майкл

Фільм Смертельна гонка 3 (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам