загрузка...

Фільм Смертоносний воїн (2009)

Death Warrior
Постер до фільму Смертоносний воїн (2009)
Часто доля людей переплітається між собою, і якщо у цей клубок вплетені погані особистості, то страждають невинні. Саме так сталось с головним героєм стрічки «Смертоносний воїн». Рейнеро Ісандро професійний боєць жорстокого спорту під назвою ММА. Кожен глядач, котрий вирішить дивитися онлайн кіно, зрозуміє що це справжні бої без правил у клітці. Його дружина Кіра завжди турбувалася через роботу чоловіка і просила лишити це заняття. Герой обіцяв це зробити кожен раз і після останнього запеклого поєдинку вирішив закінчити кар’єру. Однак невдовзі йому надійшла пропозиція про бій за титул абсолютного чемпіона. Рейнеро завжди мріяв про це і прийняв виклик. За декілька днів після цього, в його дім увірвалися невідомі та викрали кохану. Тепер чоловік змушений приймати участь у битвах між бійцями ММА на смерть. Їх транслюють по Інтернету, через заборону у всьому світі. У героя немає вибору, адже на кону його сім’я. Він пообіцяв дружині, що переможе всіх і таким способом здобуде свободу. Варто скачати торрент фільму щоб дізнатися чи дотримався персонаж обіцянки і зумів отримати абсолютну перемогу. В будь-якому випадку події обіцяють розвиватися стрімко та цікаво.

Інформація про фільм Смертоносний воїн (2009)

Рік: 2009
Країна: США, Канада
Кіностудія: BUCK Productions, Grindstone Entertainment Group, Death Warrior Productions
Режисер: Біл Коркоран
Основні актори: Гектор Ечаваррія, Таня Кларк, Нік Манкузо, Кіт Джардін, Сарен Бойлен, Кевін Джубінвіл, Рон Ґебріел, Лара Даанс, Каіро Ноубл, Рашад Еванс

Фільм Смертоносний воїн (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам