Фільм Смурфики (2011)

The Smurfs
Постер до фільму Смурфики (2011)

Кожна людина в певний момент задумується про існування інших світів. Частіше за все в результаті висновок приходить про те, що їх не існує. Картина «Смурфики» доводить всім глядачам, що вирішили дивитися стрічку онлайн, зовсім інше. В іншій реальності живуть маленькі синенькі персонажі. Вони невеликі ростом і через це люди навіть ніколи їх не помічали у своєму світі.

Довгий час вони жили мирно у своєму поселенні, поки злий чаклун на ім’я Гаргамель не почав полювання на них. Він звільнився після довгих років ув’язнення і тепер прийшов здійснювати помсту. Герої внаслідок швидкої втечі потрапили у невідомий світ – центральний парк Нью-Йорка.

Довгий час вони просто бродили по території та знайомилися з навколишнім середовищем. Перед ними постала складна задача вибратися з цього невідомого світу додому. Важливо зробити це так, щоб темний маг Гаргамель не потрапив за ними назад. Він прорвався у Нью-Йорк разом з героями і тепер полювання розпочнеться з новою силою вже на вулицях мегаполіса. Чи зможуть добрі істоти віднайти шлях додому глядачі дізнаються тільки після перегляду.

Інформація про фільм Смурфики (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Раджа Госнелл
Основні актори: Хенк Азаріа / Hank Azaria, Ніл Патрік Харріс / Neil Patrick Harris, Джейма Мейс / Jayma Mays, Софія Вергара / Sofía Vergara, Тім Ганн / Tim Gunn, Медісон Мак-Кінлі / Madison McKinley, Мег Філліпс / Meg Phillips, Джулі Чанг / Julie Chang, Роджер Кларк / Roger Clark, Марк Доерті / Mark Doherty, Мінглі Чен / Minglie Chen, Шон Кенін / Sean Kenin, Віктор Паган / Victor Pagan, Махадео Шіврадж / Mahadeo Shivraj, Адріа Баратта / Adria Baratta

Фільм Смурфики (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:
Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам
world-ua.com ©2016
Яндекс.Метрика