загрузка...

Фільм Смурфики 2 (2013)

The Smurfs 2
Постер до фільму Смурфики 2 (2013)

Продовження пригод неймовірних синіх істот глядачі можуть дивитися онлайн у стрічці «Смурфики 2». Подорож у Нью-Йорк з далекого маленького села на краю світу не пройшла безслідно. Кожен запам’ятав її на все життя і тепер не хотів би повертатися до цього. Однак обставини змусили їх знову відправитися у велике місто. Гаргамель ніяк не може лишити героїв у спокої.

Йому життєво необхідна сила, яку йому можуть віддати лише смурфики. Темний маг створив штучним шляхом дві злі копії цих синіх чоловічків. Однак виявилося, що цього буде замало для отримання жаданого. Потрібні лише справжні смурфи, а перетворити в них зможе тільки принцеса Смурфетта. Коли Гаргамель довідався про це, він викрав її прямо в день народження. Народ персонажів не зміг терпіти такої образи.

Їм вдалося дізнатися про те, що він відвіз її у романтичний Париж. Голова всієї спільноти смурфів зібрав команду самих сміливих членів і вирішив наздогнати чаклуна. Різними жахливими методами він зможе заставити дівчину перетворити його монстрів і тоді наслідки будуть дійсно страшними. Чи вдасться їм завадити планам ворога глядачі зможуть дізнатися після перегляду.

Інформація про фільм Смурфики 2 (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Раджа Госнелл
Основні актори: Софія Вергара (Sofía Vergara), Ніл Патрік Харріс (Neil Patrick Harris), Крістіна Річчі (Christina Ricci), Алан Каммінг (Alan Cumming), Крістофер Мінц-Плассе (Christopher Mintz-Plasse), Антон Єльчин (Anton Yelchin), Брендан Глісон (Brendan Gleeson)

Фільм Смурфики 2 (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам