загрузка...

Фільм Снупі та Чарлі Браун: Дрібнота у кіно (2015)

The Peanuts Movie
Постер до фільму Снупі та Чарлі Браун: Дрібнота у кіно (2015)

Перед нами захоплюючий мультфільм, що з'явився на світ завдяки коміксами, випущеним ще в минулому столітті. У центрі сюжету опиняються два вірних друга - хлопчик на ім'я Чарлі і його улюблений маленький песик на прізвисько Снупі. Головні герої мультфільму весь час проводять разом, вирішуючи найрізноманітніші завдання. Події мультика починаються в той момент, коли в клас до Чарлі приходить нова дівчинка, яка переїхала до їхнього міста з іншого штату. Юний герой з першого погляду закохується в новеньку дівчинку, але розуміє, що надто соромиться, щоб розповісти їй про це.

І саме в цьому йому допомагатиме Снупі. З боку може здатися, що пустотливе чорно-біле цуценя знає все на світі! Пес, щоб допомогти господареві, вчить його співати, танцювати і навіть ходити так, щоб подобатися дівчатам. Спочатку Чарлі ставиться до пропозицій свого вихованця підозріло, але потім розуміє, що безстрашність і оптимізм тварини - це єдине, що дійсно може допомогти. Отже, попереду у хлопців безліч пригод, вони навіть зможуть пролетіти на літаку через саму Ейфелеву вежу! Але чи допоможе все це Чарлі добитися прихильності своєї однокласниці?

Інформація про фільм Снупі та Чарлі Браун: Дрібнота у кіно (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Стів Мартіно
Основні актори: Тромбон Шорти, Ребекка Блум, Анастасія Бредихина, Франческа Капальді, Крістін Ченоует, Олександр Гарфін, Ной Джонстон, Білл Мелендес, Хедлі Белль Міллер

Фільм Снупі та Чарлі Браун: Дрібнота у кіно (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам