загрузка...

Фільм Спадок Борна (2012)

The Bourne Legacy
Постер до фільму Спадок Борна (2012)

Крім проекту «Тредстоун» в США існували й інші програми з підготовки висококласних вбивць і диверсантів. Одна з них - проект «Аутка», і агент Аарон Крос значився в ньому під номером 5.

Після скандального зникнення Джейсона Борна і розсекречення файлів «Блекбрайар», спецслужби на чолі з Еріком Байєром стали спішно замітати сліди. Всі агенти «Аутка», що знаходилися в місті, були отруєні. За Кроссом на Аляску був відправлений бойовий безпілотник. Усвідомивши, що за ним прийдуть, Аарон вирізав зі свого стегна маячок і змусив спійманого в пастку вовка проковтнути його. Але і після цього Крос не може просто зникнути - все агенти регулярно приймають стимулятори, без яких неминуча ментальна і фізична деградація. Аарон направляється в лабораторію, де проходив обстеження, в надії знайти таблетки.

Але в планах Байєра була не тільки ліквідація польових агентів, вчених, які працювали над проектом, також потрібно було знищити. В результаті бійні в лабораторії виживає лише доктор Марта Шерінг. Дізнавшись про це, Крос намагається дістатися до неї раніше, ніж це зробить ЦРУ. Він встиг вчасно, перебивши агентів, які були надіслані для усунення Марти. Вона розповіла Кросу, що в лабораторії немає таблеток, всі роботи стосувалися вірусів. Заражений організм сам виробляє потрібні речовини, таблетки стають непотрібними. Але завод з необхідним штамом знаходиться на Філіппінах, в Манілі.

Після перельоту і проникнення на завод Крос отримує шукане, але по його сліду вже йдуть спецслужби. Ледве вирвавшись в місто, герої ховаються в мотелі. Полювання веде як місцева поліція, так і підготовлений вбивця. Після запаморочливої ​​гонитви вулицями Маніли Аарон і Марта струшують хвіст і добираються до порту, де наймають судно і йдуть у відкрите море.

Інформація про фільм Спадок Борна (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Тоні Гілрой
Основні актори: Едвард-Нортон Рейчел Уайз, Джеремі Реннер, Джоан Аллен, Альберт Фінні, Скотт Гленн, Стейсі Кіч, Донна Мерфі, Майкл Чернус, Корі Столл

Фільм Спадок Борна (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам