загрузка...

Фільм Справа №39 (2009)

Case 39
Постер до фільму Справа №39 (2009)

Емілі Дженкінс - досвідчений соціальний працівник. Їй в руки потрапляє справа Ліліт Салліван. Дівчинка піддається насильству батьків. Емілі відразу сподобалася дівчинка. Дженкінс вирішує взяти її під опіку. Цьому сприяє нова спроба замаху на здоров'я і життя юної Салліван. Ліліт прив'язується до своєї опікунки. Але незабаром навколо Емілі починають відбуватися незрозумілі події. Близькі люди вмирають один за одним. А їй самій страшно перебувати з дівчинкою в одному домі. Вона розуміє, що її чекає вирішальна сутичка з демоном в образі дитини, ціна якої - власне життя...

Сюжет фільму "Справа №39"

Героїня стрічки - соцпрацівник Емілі Дженкінс. До неї потрапляє справа 10-річної Ліліт Салліван. Останню ледь не вбили власні батько і мати. Жаліслива дівчина вирішує взяти дитину під опіку. Сім'я Саліван здається дивною. Однак начальник соціальної служби Уейн думає інакше. Ліліт стверджує, що батьки бажають відправити її прямо в пекло. Емілі вирішує їй допомогти. Разом з детективом Беррона вона проникає в будинок Саліванів. Батьків застають за спробою спалити свою дочку. Дівчинку встигають врятувати. Подружжя поміщають в психлікарню.

Незабаром Емілі отримує опіку над малятком. Дженкінс направляє її в групу для реабілітації. Також вона вирішує оглянути будинок Саліванів. Емілі зауважує засуви всередині їх спальні. В цей же час Дієго, хлопчик з групи Ліліт, вбиває батьків. Виявляється, що в день вбивства дівчинка дзвонила йому, хоча заперечує це.

Одного з викладачів групи реабілітації звуть Даг. Ліліт починає безпосередньо погрожувати йому. З цієї причини відносини між опікункою і дівчинкою стають все більш напруженими. Несподівано Дагу починають ввижатися кошмари наяву і він гине.

Емілі відправляється до батьків Ліліт. Батько розповідає історію своєї дочки. Він попереджає, що подібні випадки траплялися раніше і радить убити дитину. Опікунка намагається врятувати себе. В цей же час Едвард гине в лікарні, напавши на іншого пацієнта.

Детектив Беррон знаходить підтвердження побоюванням подруги. Він обіцяє допомогти позбавити світ від Ліліт, але раптово помирає. Налякана Дженкінс спалює свій будинок разом з демоном. Однак виплодок пекла виживає. Потім дівчинка нагадує опікунці про її матір. Емілі вирішує втопити себе і демона разом з машиною в затоці. У результаті міс Дженкінс вибирається, а Ліліт залишається на дні.

Інформація про фільм Справа №39 (2009)

Рік: 2009
Країна: США, Канада
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Крістіан Алверт
Основні актори: Бредлі-Купер Рене Зельвегер, Джоділль Ферланд, Ян МакШейн, Керрі О'Меллі, Крістал Лав, Каллам Кейт Ренні, Едріан Лестер, Джорджия Крейґ

Фільм Справа №39 (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам