загрузка...

Серіал Справжній детектив (всі серії) (2014-2015)

True Detective
Постер до серіалуСправжній детектив (всі серії) (2014-2015)

Серіал Справжній детектив (1 сезон) зовсім не схожий на ті історії кримінально-детективної драми, які крутять по телеекрану. Це новий формат, який поєднує в собі серйозні сюжетні лінії і похмурий гумор. Місце дії розгортаються в далеких 90-х, коли головні герої Марті і Раст вперше зустрілися. Обидва ще початківці слідчі натрапили на слід серйозного злочинця, йому вдавалося сховатися від поліції і можливо тепер настав шанс дістати його. Але як виявилось удача відвернулася від цих двох, залишивших після себе незакриту справу і двох хороших друзів, детективів.

Минуло 17 років, за цей довгий період друзі розкрили чимало справ, вони прославили себе як кращі з кращих. В один із звичайних робочих днів один з детективів нападає на слід того самого злочинця, за яким вони полювали в 1995 році. Нові факти про справу, змушують друзів повернутися до подій сімнадцятирічної давності та відновити цю пропащу справу. У Марті і Раста з'явилася унікальна можливість проаналізувати свої помилки і вже маючи за плечима великий досвід нарешті розкрити цю справу. Як буде розкриватися історія двох кращих друзів детективів ви можете переглянути на нашому сайті, якщо вирішите дивитися онлайн серіал True Detective (2014 року).

Інформація про серіал Справжній детектив (всі серії) (2014-2015)

Країна: США
Кіностудія:
Актори: Вінс-Вон, Метью-Мак-Конахі, Рейчел-Мак-Адамс, Колін-Фаррелл, Вуді-Гаррельсон Мішель Монаган, Брюс Еліот, Рендл Ґонзалес, Торі Кітлз, Девід Мітчелл, Майкл Поц, Ерік Прайс, Медісон Вульф, Тейлор Кітч, Вінс Вон, У. Ерл Браун, Кріс Керсона, К.С. Лі, Крістофер Джеймс Бейкер, Майкл Ірбі, Тімоті В. Мерфі, Адріа Аргона, Міранда Рей Майо, Келлі Райлі

Серіал Справжній детектив (всі серії) (2014-2015) дивитись онлайн


Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

+11 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано: 01.10.2016 р.

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті! Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам