Головна Фільми (2479 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Справжня мужність (2010)

True Grit
HD 720p Постер до фільму Справжня мужність (2010)

Дивитись онлайн українською Справжня мужність (2010)

Історії, що розповідається у фільмі, вже не один десяток років, а популярність тільки зросла в порівнянні з 1969 роком, коли була знята перша версія по книзі Чарльза Портіса. Жорсткий і суворий вестерн розповідає про дівчинку, яка хоче помститися за смерть батька. І зробить вона це в дуже незвичній компанії, що складається з одноокого маршала і техаського рейнджера.

Для головної героїні Хейлі Стейнфілд цей фільм став дебютом. Британська кіноакадемія високо оцінила «Справжню мужність», віддавши їй перемогу в номінації «Краща операторська робота».

Метті Росс залишилася в 14 років зовсім одна - її батька вбив розбійник Том Чейні. Жага помсти змушує Метті покинути свій будинок і відправитися на пошуки вбивці батька. Але Тому загрожує покарання не тільки з боку дитини. На нього полюють і Рубен Когберн - запальний маршал, який любить випити, і ЛаБіф - рейнждер з Техасу. І ця незвичайна трійця сповнена рішучості покінчити з розбійником раз і назавжди. Чи вдасться героям здійснити амбітний план, можна дивитися онлайн в пригодницькій драмі «Справжня мужність».

Показати деталі фільму

Фільм Справжня мужність (2010) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Тимчасово недоступно!
Рейтинг: 7.7/10 - 6 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам