загрузка...

Фільм Стажери | Стажування (2013)

The Internship
Постер до фільму Стажери | Стажування (2013)

«Стажування» (2013) - це кінокомедія, створена кінематографістами США. Головні герої фільму «Стажування» - це два хлопця на ім'я Біллі і Нік. Все своє життя вони присвятили продажам і у них це непогано виходило. Раптово вони дізнаються про новий комп'ютерний світ, який згодом і руйнує їх сталу кар'єру.

Тепер їхня мета - довести суспільству, що вони не такі вже й старомодні, а можуть домогтися успіхів і в цьому напрямку. У результаті Нік і Біллі відправляють запит на стажування в саму велику компанію мережі Інтернет - Google. Тепер їх команда складається з студентів, які закінчили коледжі з червоним дипломом.

Але ступити за поріг цього прекрасного і повного несподіванок світу - це тільки початок і для того, щоб іти далі, потрібно гарненько, не на жарт, потрудитися. Ніка і Біллі чекає велика робота - перемогти конкурентів, а керуючим - довести, що головним у нової технології є процес оновлення. Для того, щоб домогтися успіхів у досягненні поставленої мети, головним героям належить багато чому навчитися.

Інформація про фільм Стажери | Стажування (2013)

Рік: 2013
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Шон Леві
Основні актори: Оуен-Вілсон, Джон-Гудман, Вінс-Вон Ділан О’Брайен, Джоанна Гарсія Свішер, Джесіка Зор, Б.Дж. Новак, Джош Гад, Бруно Амато

Фільм Стажери | Стажування (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+5 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам