Фільм Страсний тиждень (1995)

Wielki Tydzień
Постер до фільму Страсний тиждень (1995)

Прониклива військова драма Анджея Вайди «Страсний тиждень» (Wielki tydzień) (1995) - приклад кращого польського кінематографа дев'яностих. Режисер вкладає всю душу в цей фільм, виставляючи напоказ найбільш важкі запитання його польського суспільства, що знайшли свій вихід в роки Другої Світової війни - антисемітизм, хамство, дріб'язковість і міщанство. Але не в одних лише темних тонах ця картина, адже в балансі ми можемо бачити справжніх героїв, праведників світу - сім'ю поляків, яка рятує від нацистського винищення, від лап Гестапо єврейську дівчину в Варшаві 1943 року.

Роки Другої Світової війни стали лакмусом для всіх, всі мали можливість проявити свою справжню сутність. Хтось грабував і вбивав, обкрадав нещасних і відвертався від друзів та рідних, хтось ризикував своїм життям, на прикладі поляків Малецьких, які допомагають єврейці Ірені пережити жахи тих років, приховуючи її від нацистів.

Думаю, таке кіно треба дивитися всім. І в першу чергу молодому, підростаючому поколінню, яке дуже мало знає про Голокост...

Інформація про фільм Страсний тиждень (1995)

Рік: 1995
Жанр: Драма, Військовий, Історичний
Країна: Польща, Німеччина, Франція
Кіностудія: Agency for Film Production, Berliner Spiele, Canal+, Héritage Films, Studio Babelsberg, Telewizja Polska (TVP)
Режисер: Анджей Вайда
Основні актори: Беата Фудалей, Войцех Малайкат, Магдалена Варжеха, Божена Дікель, Цезарь Пазура, Войцех Пшоняк, Агнешка Котуланка, Артур Барсич

Фільм Страсний тиждень (1995) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам