загрузка...

Фільм Супер 8 (2011)

Super 8
Постер до фільму Супер 8 (2011)

Одна з найкращих робіт у жанрі фантастики Стівена Спілберга. Сюжетні лінії тісно сплітають між собою й створюють нереальну картину життя підлітків Огайо. За задумом режисерів початком стрічки слугує закриття заводу де загинула мати головного героя Джо Джексона. Син та батько залишаються самі на порозі дивних подій. Дивним чином юнак Джо стає героєм фільму про зомбі, потім одним з винуватців масштабної аварії та залізниці під час якої містом розсипаються білі кубики, а потім – свідком зникнення тварин, машин та людей.

Дивні події та співпадіння тривожать душі підліктів, які здогаються, що причиною всьому може стати аварія поїзда, свідками та винуватцями якої вони стали. Паралельно з тим між Джо та його подругою Еліс зав’язується сюжетна лінія кохання та трагічних сварок через смерть матері хлопця. Сваряться між собою й вірні друзі через кохання до однієї дівчини. Містичний кубик росте й знищує стіни на своєму шляху, містом розгулює невідома дивна істота, яка викраде Еліс.

Команда сценаристів намагається всіляко заплутати глядача та ввести його в оману і лише уважним та сміливим вдається пізнати всю глибину фільму, історій героїв та їх переживань. Дивитися онлайн чи скачати торрент фільму можна за посиланням. Пориньте з головою у світ відчайдушних пригод та унікальних ігор фантастики.

Інформація про фільм Супер 8 (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Основні актори: Джоель Кортні, Джессіка Так, Джоель МакКіннон Міллер, Раян Лі, Зак Міллс

Фільм Супер 8 (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам