загрузка...

Фільм Супер шістка (2014)

Big Hero 6
Постер до фільму Супер шістка (2014)

Геніальний розум не завжди приносить щастя і успіх. Часто бувають випадки, коли науковці стають ціллю для злочинців, що прагнуть використати винаходи у своїх цілях. Саме по другому сценарії почали розвиватися події у стрічці «Супер шістка». Хіро Хамада лише студент технічного коледжу, однак вже зміг прославитися своїм розумом і вмінням мислити у правильному напрямку. Його брат Тадасі керував дослідною групою. Разом вони зробили немало важливих відкриттів.

Двома героями зацікавився злочинець на ймення Йокаї. Він наказав членам свого угрупування викрасти прилад мікроботи. Брати довгий час працювали над ним і тепер він може опинитися зовсім не в тих руках. Ворог переслідує мету зробити портал, котрий зможе переносити його без проблем між різними світами. Поліція не вірить словам персонажів і взагалі вважають його божевільним. Хіро розуміє, що можна розраховувати тільки на власні сили.

Саме тому він приймає рішення зібрати команду супергероїв. Тепер їх шестеро і вони будуть давати всіма силами відсіч злочинцям. Варто дивитися онлайн стрічку щоб побачити фінал цього фантастичного протистояння.

Інформація про фільм Супер шістка (2014)

Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Дон Холл, Кріс Вільямс
Основні актори: Райан Поттер, Скотт Едсіт, Джеймі Чунг, ТіДжей Міллер, Дженесіс Родрігес, Деймон Уайанс мл., Майя Рудольф, Джеймс Кромвелл, Алан Тьюдік, Чарльз Адлер

Фільм Супер шістка (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам