загрузка...

Фільм Суперфорсаж (2015)

Superfast!
Постер до фільму Суперфорсаж (2015)

Цього разу в якості відображення відомого сюжету в комедійному жанрі обрали всім відому стрічу з назвою «Форсаж». Режисери намагаються показати і іншу сторону головного героя серії фільмів Домініка Торето та передати всім думку про те, що навіть такий серйозний та діловий чоловік може бути безглуздим та навіть жартувати.

Кожен герой цього фільму, скачати торрент якого може кожен, буде показаний з комедійної точки зору для того, щоб глядачі під час перегляду насолоджувались смішними моментами кінострічки. Не дивлячись на те, що в даному фільмі, як і в оригіналі буде максимально правдиво показана сцена перегонів та грабунку на крутих автомобілях, всі вони були перероблені таким чином, щоб під час перегляду кожен глядач насолоджувався тією чи іншою сценою та отримував виключно позитивні емоції.

Саме в цій кінострічці, яку можна дивитись онлайн, кожен може побачити наскільки несерйозними людьми виступають в фільмі всі головні герої, починаючи від Домініка Торето, Брайана О’Коннора і закінчуючи такими людьми як сестра головного героя та його дівчина. Всі вони будуть намагатися розсмішити глядачів та показати їм, що якою серйозною не була б та чи інша ситуація, а вона завжди несе в собі щось комічне, неймовірно веселе та просто допомагає кожному відпочивати під час перегляду.

Інформація про фільм Суперфорсаж (2015)

Рік: 2015
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: 3 in the Box, Safran Company
Режисер: Джейсон Фрідберґ / Jason Friedberg та Аарон Зельцер / Aaron Seltzer
Основні актори: Лілі Мірожнік / Lili Mirojnick, Андреа Наведо / Andrea Navedo, Дейл Павінські / Dale Pavinski, Деніел Буко / Daniel Booko, Шантель Віславскі / Shantel Wislawski, Ґонсало Менендес / Gonzalo Menendez, Майкл Флорес / Michael Flores

Фільм Суперфорсаж (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам