загрузка...

Фільм Сутінки 2. Сага: Новий місяць (2009)

The Twilight Saga: New Moon
Постер до фільму Сутінки 2. Сага: Новий місяць (2009)

Страшно і неймовірно романтично закохатися в вампіра, однак не дивлячись на всі ці перешкоди та побоювання головна героїня, яку звуть Белла все-таки наважилась на такий відвертий на серйозний крок в своєму житті і скачати торрент даного фільму, щоб побачити історію на власні очі можна на нашому сайті.

Хто б міг подумати про те, що головна героїня таким чином не лише почала свою власну історію кохання, але й справжню війну двох кланів. І навіть не зважаючи на те, що в цій історії вона завжди виступає другорядним персонажем, який частіше всього нічого не вирішує, а завжди залишається лише коханою людиною для могутнього вампіра Едварда. Таким чином все завжди відбувається за її участі, проте незважаючи на її волю та бажання.

В зв’язку зі всім цим головна героїня досить швидко змінює своє ставлення до Едварда і для того, щоб забутися в цій історії і назавжди стати знову звичайною людиною вона шукає захисту та дружби у людини по імені Джейкоб Блек.

Саме він може гарантувати Беллі безпеку, а також спокійне існування в даному світі, адже він не лише неймовірно добрий завжди до неї, але й піклується про долю дівчини набагато більше Едварда.

Проте така дружба, як виявляється пізніше також часом може бути неймовірно небезпечною і насамперед це пов’язано з тим, що він також виступає учасником одного надзвичайно великого і давнього клану. Дивитись онлайн та дізнатись, чим закінчиться історія Белли можна абсолютно безкоштовно.

Інформація про фільм Сутінки 2. Сага: Новий місяць (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: Summit-Entertainment
Режисер: Кріс Вайц
Основні актори: Крістен-Стюарт, Роберт-Патінсон Біллі Бурк, Анна Кендрік, Майкл Уелш

Фільм Сутінки 2. Сага: Новий місяць (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам