загрузка...

Фільм Сутінки. Сага. Світанок - Частина 1 з перекладом Притули (2011)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
Постер до фільму Сутінки. Сага. Світанок - Частина 1 з перекладом Притули (2011)

Ніхто не міг собі уявити того, що головні герої даного фільму, який можна дивитись онлайн, більше люблять Україну ніж хто-небудь з нас окремо взятий. Це було спричинено саме тим, що перекладом даної кінострічки займався Андрій Притула і як відомо він дуже сильно любить жартувати і ще більше ділитися своєю творчістю з всім світом.

Для того, щоб і тепер кожен зміг оцінити все те, чим він займався на протязі досить довгого часу, перекладаючи даний фільм, він представляє всім свій унікальній переклад кожної сцени даної частини, а також передасть всім своє бачення історії, що склалася в ній.

Починається історія з того, що Белла, головна героїня цього фільму на даний момент часу стоїть перед важким вибором, який дозволяє їй визначитись з тим, чого саме вона бажає. Зараз вона може зберегти життя або собі, або своїй дитині, яку вона носить від ще одного головного героя фільму вампіра Едварда. Це неймовірно складний вибір як для неї, так і для її коханого і щоб побачити чим все закінчиться можна скачати торрент даного фільму.

З тим самим не можна упустити того моменту, де Притула намагається передати всім, що не дивлячись на такі великі проблеми в житті головних героїв вони не покидають та не перестають любити української культури та всіх звичаїв, що вони набули за весь період свого життя.

Інформація про фільм Сутінки. Сага. Світанок - Частина 1 з перекладом Притули (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія:
Режисер: Білл Кондон
Основні актори: Крістен-Стюарт, Роберт-Патінсон Тейлор Лотнер, Майкл Шин, Ешлі Грін, Келлан Латс, Біллі Берк, Джексон Ретбоун

Фільм Сутінки. Сага. Світанок - Частина 1 з перекладом Притули (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам