загрузка...

Фільм Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2 (2012)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
Постер до фільму Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2 (2012)
Здобувши безсмертя Белла, з допомогу сім'ї Калленів, поступово звикає до свого нового образу, зживаючись з власною вампірською природою і готуючись до майбутніх їй можливих труднощів. Проте, дівчині значно простіше відмовитися від людської крові, ніж іншим, оточуючим її вампірам. Найбільшу частину часу Белла, як і її коханий Едвард, приділяє своїй маленькій дочці на ім'я Ренесмі - єдиною дитиною в клані Калленів. Її унікальність полягає ще і в тому, що вампірська сутність, успадкована нею від батька, лише на половину витіснила людську, зробивши дівчинку представницею одночасно двох рас. Так, Белла і Едвард стають щасливими батьками, але, коли, здавалося б, їх спокою ніщо не загрожує, про Ренесмі раптово дізнається клан Вольтурі, який запідозрив закоханих в порушенні стародавнього заборони, а саме, в зверненні немовляти в вампіра. Вольтурі не знають про походження Ренесмі і про її вроджені особливості, і тому збирають армію з метою знищити всіх Калленів. Едвард, в свою чергу, починає збирати вампірів, які можуть підтвердити невинність його сім'ї, однак, незважаючи на це, бачення Еліс не перестають ставати все гірше.

Інформація про фільм Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2 (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Summit-Entertainment
Режисер: Білл Кондон
Основні актори: Крістен-Стюарт, Роберт-Патінсон Тейлор Лотнер (Taylor Lautner), Пітер Фасінеллі (Peter Facinelli), Елізабет Різер (Elizabeth Reaser), Ешлі Грін (Ashley Greene), Джексон Ретбоун (Jackson Rathbone)

Фільм Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2 (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам