загрузка...

Фільм Сутінки. Сага. Затемнення (2010)

The Twilight Saga: Eclipse
Постер до фільму Сутінки. Сага. Затемнення (2010)

Неймовірні події сколихнули все місто Сіетл і почалося це саме тоді, коли недавно створені вампіри по ініціативі однієї з героїнь, яку звати Вікторія почали нападати на всіх людей в сучасному світі. Раніше вампіри ніколи не нападали на людей, щоб втамувати свою спрагу крові і завжди діяли дуже спокійно, щоб не бути викритими в їх справі та й взагалі в тому, ким вони є. Така поведінка Вікторії була викликана тим, що нещодавно Едвард убив її коханого і з того самого часу дівчина постійно шукала можливості, щоб помститися головному героєві фільму. Однак тоді вона не подумала про те, що така поведінка може негативно відобразитися і на ній самій.

Але тепер надто пізно вже щось змінювати і залишається лише надіятись на те, що все закінчиться якомога краще для неї самої і для всіх вампірів світу. Тим часом Вікторія, яка досі не розуміє всього того, що робить продовжує шкодити головному герою Едварду. Для цього вона намагається зробити все можливе, щоб вдарити по самому дорогому, що є у Едварда і ціллю Вікторії стає молода Белла. Дивитись онлайн те, як розвиватимуться всі ці події можна на нашому сайті. Вона сама зараз не розуміє всього того, що відбувається і тому досі вагається між тим кого вибрати: Едварда чи Джейкоба. Однак разом з цим Белла починає нову хвилю протистояння між вампірами і вовкулаками і скачати торрент даного фільму та переглянути його повністю можна в нас на сайті.

Інформація про фільм Сутінки. Сага. Затемнення (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Imprint Entertainment
Режисер: Девід Слейд
Основні актори: Крістен-Стюарт, Роберт-Патінсон Тейлор Лаутнер, Анна Кендрік, Майкл Уелш

Фільм Сутінки. Сага. Затемнення (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -2 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам